Favoritų susidūrimai prasidės pirmajame ture
Favoritų susidūrimai prasidės pirmajame ture

Ateinančiais metais Brazilijoje vyksiančiame pasaulio futbolo čempionate intrigų netrūks nuo pat pradžios. Vicečempionai olandai jau pirmajame ture bandys atkeršyti čempionams ispanams.

Dar prieš Brazilijoje įvykusią burtų traukimo ceremoniją buvo galima prognozuoti, kad grupės nebus lygios. Keistas Tarptautinės futbolo federacijos reitingas nulėmė tai, kad pirmajame krepšelyje atsidūrė tokios sąlyginai kuklios komandos kaip Šveicarijos, Belgijos ar Kolumbijos rinktinės. Pasaulio vicečempionams olandams ir Europos vicečempionams italams vietos pirmajame krepšelyje neatsirado.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad čempionate bus ne viena mirtininkų grupė. B grupėje susidurs 2010 m. finale žaidę ispanai ir olandai, jiems nepasiduoti bandys čiliečiai ir australai. Ne mažiau stipri atrodo G grupė. Joje žais Vokietija, Portugalija, Gana ir JAV. Beje, Brazilijoje tikriausiai išvysime dviejų brolių susidūrimą. Džeromas Boatengas (Jerome Boateng) atstovauja Vokietijai, o Kevinas Prinsas Boatengas (Kevin Prince Boateng) - Ganai. D grupėje žais net trijų anksčiau planetos čempionėmis tapusių šalių: Italijos, Anglijos ir Urugvajaus - rinktinės. Kažkuri iš jų nepateks į aštuntfinalį.

Čempionato atidarymo rungtynes žais Brazilijos ir Kroa­tijos komandos. Pirmas turas gali būti ypač įdomus. Jo rungtynėse ispanai žais su olandais, italai - su anglais, o vokiečiai - su portugalais. 20-asis pasaulio futbolo čempionatas vyks birželio 12-liepos 13 d.

Sidebar placeholder