FC "Klaipėda" sutriuškinta Panevėžyje 5:0

Sekmadienį LFF A lygoje uostamiesčio FC "Klaipėda“ žaidė išvyko Panevėžyje. Rungtynės klaipėdiečiams baigėsi itin skaudžiai – "Ekranui“ pralaimėta net 5:0 (3:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Dominykas Galkevičius (20, 68 ir 76 min.), Nerijus Sasnauskas (35 min.) ir Vitas Rimkus (44 min.).

Rungtynių pradžia buvo kiek nervinga, kamuolys dažnai užsibūdavo aikštės viduryje. Sužaidus 20 minučių krito pirmasis įvartis, kuomet D. Galkevičius stipriu smūgiu išvedė "Ekraną“ į priekį 1:0.

Antrasis įvartis krito 35-ą minutę, kuomet N. Sasnauskas po pakelto kampinio galva pasiuntė kamuolį į svečių vartus. Rezultatas tapo 2:0. Kėliniui einant į pabaigą rezultatas tapo 3:0. N. Sasnauskas smūgiavo galva, jo smūgį sugebėjo atremti varžovų vartininkas, tačiau pirmas prie kamuolio suskubęs V. Rimkus pasiuntė jį į vartus.

Antrame kėlinyje žaidimą toliau kontroliavo šeimininkai, nors svečiai turėjo irgi kelias realias progas pasižymėti.

70-ą minutę savo antrą įvartį įmušė D. Galkevičius, pasižymėjęs po tikslaus S. Pogreban perdavimo. Varžovų triuškinimą baigė tas pats "Ekrano“ saugas, pasižymėjęs po pakelto kampinio 78-ą minutę.

Per likusį rungtynių laiką rezultatas nepakito ir panevėžiečiai šventė užtikrintą pergalę 5:0.

Kitose rungtynėse pergalę svečiuose iškovojo Gargždų "Banga“, svečiuose 2:0 palaužė Tauragės "Taurą“, o mačo didvyriu tapo abu įvarčius įmušęs Valerijus Mižigurskis (62 ir 77 min.).

Marijampolės "Sūduva“ namuose netikėtai 1:2 nusileido Pakruojo “Kruojos” ekipai ir užleido lyderio poziciją Panevėžio "Ekranui“.

Tašką sugebėjo iškovoti turnyrinės lentelės dugne esantis Kauno "Atletas“, svečiuose lygiosiomis sužaidęs su "Šiauliais“. Mačas pasibaigė taikiai 1:1.