"Gintaro" plaukikams - visų spalvų medaliai

Šiauliuose vykusiose Lietuvos vaikų plaukimo pavasario pirmenybėse, kuriose dalyvavo dvi Klaipėdos "Gintaro" sporto centro vaikų komandos, visų spalvų medalius iškovojo Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtiniai.

Varžybose dalyvavo maždaug 230 vaikų, 20 įvairių Lietuvos miestų komandų. Pirmoji "Gintaro" sporto centro komanda užėmė IV vietą.

Aukso medalį iškovojo vienintelis klaipėdietis - Vandos Grigaitienės auklėtinis Evaldas Babakinas. Jis 50 m nugara įveikė per 30,84 sek. (374 taškai).

Dar asmeninėse varžybose medaliu, šįkart bronzos, pasipuošė Daniilas Žučkovas. Šis Nataljos Gurkovos auklėtinis 200 m nugara nuplaukė per 2 min. 36,27 sek. (308 tšk.).

Klaipėdiečiai Gytis Čepulis, Maksimas Pavlovičius, E. Babakinas ir D. Žučkovas laisvo plaukimo stiliaus varžybose iškovojo antrąją vietą (1 min. 54,70 sek., 373 tšk.), o kompleksinės estafetės varžybose - trečiąją vietą (vietoj M. Pavlovičiaus dalyvavo Karolis Olišauskas, 2 min. 10,62 sek., 332 tšk.).

Mišrios estafetės varžybose E. Babakinas, M. Pavlovičius kartu su Aušrine Bakutyte ir Jekaterina Dektiariova užėmė trečiąją vietą (2 min.13,33 sek., 387 tšk.).

Klaipėdos "Gintaro" sporto centro pirmoji komanda tarp 20 Lietuvos ekipų bendroje įskaitoje užėmė aukštą ketvirtąją vietą.