Iš Mažeikių - su krūva medalių
Iš Mažeikių - su krūva medalių

Mažeikiuose vykusiose žmonių su negalia plaukimo varžybose "Telšių taurė - 2020" dalyvavo 10 Klaipėdos "Gintaro" sporto centro intelekto sutrikimų turinčių mokinių. Smagu tai, kad klaipėdiečiai iškovojo krūvą medalių.

Šios varžybos buvo planuotos pavasarį, tačiau tuomet planus pakoregavo dėl COVID-19 paskelbtas karantinas.

Pavasarį planavo dalyvauti 5 komandos, tačiau dėl to, jog iki šiol yra jaučiamos koronaviruso grėsmės, Mažeikiuose dalyvavo tik dvi komandos: Telšių klubas "Atletas" ir Klaipėdos "Gintaro" sporto centras.

Sportininkai pagal amžiaus grupes varžėsi 25 m ir 50 m laisvo stiliaus bei plaukimo nugara rungtyse.

Klaipėdos sportininkai savo pasiekimais džiugino trenerius, mokyklos pedagogus, tėvelius.

Nugalėtojais tarp jaunesnių amžiaus grupės dalyvių (gimę 2009 metais ir jaunesni) tapo Gabrielė Rubavičiūtė ir Herkus Dilys. Tarp 2002-2008 metais gimusių dalyvių pirma buvo Aistė Čėsnaitė.

Prizininkais tapo Dovydas Nasteckis, Edgaras Viazovyj, estafečių rungtyse - Ričardas Rumbavičius, Mantas Bulatovas, Ovidijus Mejeris ir Nedas Andrijauskas. Visi sportininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

"Gintaro" sporto cento sportininkus varžyboms ruošė treneriai Tatjana Šapovalova ir Aleksandr Mefiod.

Plaukimo treniruotės mokiniams, turintiems intelekto sutrikimų, "Gintaro" sporto centre pradėtos vykdyti 2019 metų rugsėjo mėnesį.

Yra sudarytos dvi grupės. Plaukimo treniruotes lanko 14 Klaipėdos "Medeinės" mokyklos mokinių. Mokiniai ne tik mokosi plaukti, tobulina plaukimo įgūdžius, bet ir dalyvauja varžybose.

"Prie šio darbo prisideda "Gintaro" sporto centro ir Klaipėdos "Medeinės" mokyklos administracija, pedagogai, tėveliai, globos namų "Rytas" ir "Danės" socialiniai darbuotojai. Bendras komandinis darbas padeda pasiekti gerų rezultatų", - džiaugėsi "Gintaro" sporto centro metodininkė Violeta Paulauskienė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder