Iš Minsko - su visų spalvų medaliais

Praėjusį savaitgalį Minske vyko VIII atviras Baltarusijos veteranų čempionatas bei I tarptautinis komandinis turnyras "Minsk Masters Cup". Iš viso varžėsi net 13 skirtingų šalių atletai. Per apdovanojimų ceremoniją skambėjo ir Klaipėdos miesto sporto klubo "Ąžuolas" veteranų pavardės.

Mūsų miesto garbę sėkmingai gynė Genovaitė Avižonienė, Lina Zaniauskienė, Vytautas Milius, Vytautas Zaniauskas ir Mantas Semčenko.

Reikia pasidžiaugti, kad jau antrose varžybose iš eilės absoliučiu nugalėtoju tapo šuolininkas į aukštį V. Milius, peršokęs 1,55 m. Jis varžėsi 65-69 metų amžiaus grupėje. Puikiai pasirodė ir Europos čempionatui besiruošiantys kiti "Ąžuolo" klubo nariai.

Praėjusių metų metų Europos čempionas dešimtkovės rungtyje V. Zaniauskas šuolio į tolį rungtyje savo amžiaus grupėje (55-59 metai) buvo pirmas - 4,93 m. Jis rutulį nustūmė 11,02 m (trečia vieta), 60 m nubėgo per 8,23 sek. (ketvirta vieta).

Pasaulio vicečempionas M. Semčenko savo amžiaus grupėje (35-39 metai) 60 m varžybose neturėjo lygių (7 sek.).

Pirma buvo ir G. Avižonienė (65-69 metai), peršokusi į 1,05 m aukštį iškeltą kartelę.

Daugiakovininkė L. Zaniauskienė (55-59 metai), šuolio į aukštį rungtyje pasiekusi asmeninį rekordą (1,35 m), iškovojo antrąją vietą.

"Minsk Masters Cup" komandinėje įskaitoje triumfavo Rusijos "ANA Felix" komanda (17200 tšk.), antroje vietoje - Lietuva (16751 tšk.), trečioje - Latvija (15912 tšk.).

"Prie šio Lietuvos rezultato ženkliai prisidėjo mūsiškiai - Klaipėdos "Ąžuolo" nariai". Pagal varžybų nuostatus į komandinę įskaitą buvo skaičiuojami 10 geriausių vyrų ir penki moterų rezultatai. Trečdalį šių taškų pelnė klaipėdiečiai - Vytautas Zaniauskas (2130 tšk.), Vytautas Milius (1287 tšk.), Mantas Semčenko (1147 tšk.) ir Lina Zaniauskienė (1180 tšk.)", - džiaugėsi Klaipėdos miesto lengvosios atletikos sporto klubo "Ąžuolas" pirmininkė Žiedūna Bielinienė.

TURI PARAKO. Vytautas Zaniauskas (viduryje) šuolio į tolį rungtyje nušoko 4,93 m ir iškovojo aukso medalį.