Įspūdingai rungtyniaujančio Thiago Alcantaros kaina krito iki 18 milijonų eurų

Įspūdingai rungtyniaujančio Thiago Alcantaros kaina krito iki 18 milijonų eurų

Vienas ryškiausių jaunųjų talentų Ispanijoje Thiago Alcantara gali palikti "Barcelona" klubą už gerokai mažesnę sumą, nei manyta anksčiau.

22 metų futbolininkas žibėjo vakar pasibaigusiame Europos jaunimo čempionate, kurio finale įmušė net tris įvarčius ir padėjo Ispanijos rinktinei 4-2 nugalėti Italiją.

Dėmesį jam jau kurį laiką rodė tokios ekipos kaip "Man Utd", "Man City" ir Miuncheno "Bayern", tačiau jas atgrasė "Barcelona" nenoras parduoti perspektyvų jaunuolį ir 2011 metais pasirašytame kontrakte numatyta didžiulė 90 milijonų eurų išpirkos suma.

Visgi panašu, kad Ispanijos čempionai padarė objektyvių aplinkybių lemtą "klaidą", mat Alcantara praėjusį sezoną nesužaidė pakankamo minučių skaičiaus. Sutartyje buvo palikta išlyga, jog saugas 60% sezono mačų turi praleisti aikštėje bent po pusvalandį. Realybėje ispanas sužaidė reikiamą skaičių mačų, tačiau minučių skaičius buvo nepakankamas beveik pusėje jų - 15-oje rungtynių iš 36.

Todėl, pagal numatytas sąlygas, kontrakto išpirkos suma automatiškai sumažėjo nuo 90 iki gerokai patrauklesnių 18 milijonų eurų. Tiesa, išlyga galioja tik iki rugpjūčio 1 dienos, o vėliau sugrįš į numatytą lygį.

Nors Alcantara nėra išreiškęs noro palikti Barseloną, jis yra atviras pasiūlymams, nes neslepia noro būti pagrindinės sudėties žaidėju. Sprendimą dėl ateities saugas žadėjo priimti būtent po Europos čempionato.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder