Istorinė Klaipėdos karatistų pergalė

Istorinė Klaipėdos karatistų pergalė

Klaipėdos "Okinavos" karatistai tapo pirmojo nuotoliniu būdu organizuoto Lietuvos karatė kiokušin moksleivių čempionato nugalėtojais. Klubo atstovai iškovojo net 29 medalius: 15 aukso, 11 sidabro, 3 bronzos ir pagal komandinę įskaitą tarp 15 Lietuvos klubų užėmė pirmąją vietą.

"Per visą istoriją tai pirmosios oficialios karatistų nuotolinės varžybos ne tik Lietuvoje ar Europoje, bet ir pasaulyje. Visi - organizatoriai, teisėjai, dalyviai, tėveliai, treneriai - patyrė daug emocijų. Bet viskas praėjo sėkmingai. Visi džiaugiasi tokiu gausiu dalyvių skaičiumi (per 170) ir puikiu trenerių paruošimu per tokį trumpą laiką", - "Vakarų ekspresui" sakė "Okinavos" klubo atstovė Rima Lisinskaitė.

Iš "Okinavos" klubo aukso medalius iškovojo Artas Rapalis, Gintautas Saveika, Urtė Jonauskaitė, Urtė Kaniavaitė, Elvina Barsteigaitė, Rugilė Taurinskaitė, Ernestas Šakalys, Dairidas Samoška, Kristupas Tirkšliūnas, Rasa Šeškauskaitė, Herkus Zibalis, Arsenij Djakov, Paulius Zibalis, Tautvydas Rutė ir Nikas Kvasys.

Sidabro medaliais džiaugėsi Gediminas Saveika, Emilis Stanevičius, Nojus Bundulas, Kajus Loda, Augustas Kazanavičius, Jonas Beržinis, Aidas Sušinskis, Tauras Aidukas, Nojus Trukšanovas, Danas Ramonas ir Lukas Akmenskas.

Bronzos medalius iškovojo Kristupas Mikalauskis, Gustas Loda ir Marta Ula Šakalytė.

Sporto klubo "Okinava" prezidentė Diana Mačiūtė džiaugiasi, kad karatistai aktyviai ir noriai dalyvavo nuotolinėse varžybose.

"Dėkoju savo nenuilstamoms ir entuziastingoms instruktorėms bei asistentams už puikų teisėjavimą, už pagalbą dirbant su administravimo sistema. Tai mokytojai, kurie nuolat ieško iššūkių ir padeda mūsų sportininkams aktyviai leisti laiką namuose. Taigi, visi patekote į istoriją! Esame įsitikinę, jog vaikų sportinis užimtumas karantino metu daro mus tik stipresnius. Laukiame naujų iššūkių", - sakė D. Mačiūtė.

LYDERIS. Vienas iš varžybų nugalėtojų - Nikas Kvasys. Asmeninio archyvo nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder