Įtampa auga: prasideda aštuntfinalio mūšiai

Įtampa auga: prasideda aštuntfinalio mūšiai

Nuo šiandien Rusijoje vyksiančiame pasaulio futbolo čempionate prasideda aštuntfinalio mūšiai. Taigi, kiekviena pergalė yra aukso vertės, kadangi pralaimėjus nieko kito nebeliks - tik susikrauti lagaminus ir vykti namo.

Pirmieji jėgas aštuntfinalyje šiandien nuo 17 val. išmėgins Prancūzijos (C grupėje užėmė I vietą) ir Argentinos futbolininkai (D grupė, II vieta), o nuo 21 val. į aštuntfinalio kovą stos Urugvajaus (A grupė, I vieta) ir Portugalijos (B grupė, II vieta) ekipos.

Sekmadienį nuo 17 val. susitiks Ispanija (B grupė, I vieta) ir Rusija (A grupė, II vieta) bei nuo 21 val. Kroatija (D grupė, I vieta) ir Danija (C grupė, II vieta).

Liepos 2 dieną (pirmadienį) nuo 17 val. aštuntfinalyje kausis Brazilija (E grupė, I vieta) su Meksika (F grupė, II vieta) , nuo 21 val. Belgija (G grupė, I vieta) - su Japonija (H grupė, II vieta), o liepos 3-iąją (antradienį) 17 val. Švedija (F grupė, I vieta) susitiks su Šveicarija (E grupė, II vieta) ir 21 val. Kolumbija (H grupė, I vieta) su Anglija (F grupė, II vieta).

Pasaulio čempionatą pradėjo 32 rinktinės, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateko po dvi geriausias grupių komandas.

Pirmenybių finalas vyks liepos 15 dieną Maskvos Lužnikų stadione.

"Šis čempionatas yra visiškai nenuspėjamas, tačiau dėl to žiūrovams tik įdomiau. Spėti aštuntfinalio rezultatus būtų lyg žaidimas rusiška rulete", - "Vakarų ekspresui" sakė olimpinis futbolo čempionas Arminas Narbekovas.

"Turbūt mane, kaip ir daugelį futbolo aistruolių, nuvylė prastas Vokietijos rinktinės žaidimas. Visada sergu už juos, o dabar jie iškrito jau po grupių varžybų. Tikėjausi geresnio argentiniečių žaidimo, Urugvajus po pergalės prieš čempionato šeimininkus rusus yra lyg ant bangos, tačiau aštuntfinalyje pamatysime, kaip jie atrodys dvikovoje su Portugalija. Laukia įdomios, karštos ir nenuspėjamos aštuntfinalio kovos", - pabrėžė A. Narbekovas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder