Izraelyje užmegzti sporto ir draugystės tarp miestų ryšiai

Izraelyje užmegzti sporto ir draugystės tarp miestų ryšiai

aipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis, mūsų mieste tarp kitų sričių kuruojantis ir sporto sritį, kartu su Klaipėdos "Dragūno" komanda Izraelio Rišon Leziono mieste dalyvavo Europos rankinio taurės (EHF) turnyro rungtynėse. Jis "Maccabi Rishon Lezion" ekipos vardiniu kvietimu buvo paskirtas "Dragūno" komandos delegacijos vadovu.
"Izraelyje yra įprasta, kad su komandomis į turnyrus vyksta miesto administracijos ir valdžios atstovai. Man svarbu buvo ne tik sportinė jų pusė, bet ir noras, kad Klaipėda ir Rišon Leziono miestas ateityje bendradarbiautų. Džiaugiuosi, kad pavyko užmegzti ryšius su Izraelio Rišon Leziono miesto valdžia. Tikimasi, kad ateityje tarp Klaipėdos ir Rišon Leziono miesto vyks glaudus bendradarbiavimas", - pasakojo A. Cesiulis.
- Susitikau su savo kolege - Rišon Leziono miesto miesto mero pavaduotoja Liel Even-Zohar ir kitais municipaliteto administracijos atstovais. Bendrai sutarėme, kad reikėtų plėsti ne tik sporto ryšius, bet ir bendradarbiauti kultūros, verslo, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos srityse. Šio Izraelio miesto vadovai pasiūlė apsvarstyti galimybę tapti susigiminiavusiais miestais, o vicemerė Liel Even-Zohar perdavė miesto mero Raz Kinstlich sveikinimą Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir klaipėdiečiams. Malinu buvo girdėti, kad Izraelio atstovai pagarbiai atsiliepė apie Lietuvą", - pasakojo A. Cesiulis.
Jis pasidžiaugė, kad "Dragūno" komanda Izraelyje buvo sutikta labai šiltai ir svetingai.
"Susitikimai su valdžios atstovais vyko dvi dienas. Pakviečiau juos pasisvečiuoti Klaipėdoje per Jūros šventę. Tikiuosi, kad ši draugystė peraugs į rimtesnį bendradarbiavimą", - viliasi A. Cesiulis.
Kalbėdamas apie "Dragūno" komandos sportinius rezultatus (klaipėdiečiai dukart nusileido "Maccabi Rishon Lezion" ekiapai - 28:34 ir 20:13), A. Cesiulis sakė: "Dragūno" komandoje daug naujokų. Be to, Europos rankinio taurės (EHF) turnyro sezono pradžia - jau rugsėjo pradžioje, kai komanda dar nėra sužaidusi nė vienerių oficialių varžybų. Labai gaila, kad pirmosios oficialios varžybos tokios svarbos, bet nieko nepakeisi. Mūsų vaikinams dar trūksta tokio lygio varžybinės patirties. Viksas pasikeis su lauiku, jei turėsime daugiau tokio lygio varžybų."   

Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis, mūsų mieste tarp kitų sričių kuruojantis ir sporto sritį, kartu su Klaipėdos "Dragūno" komanda Izraelio Rišon Leziono mieste dalyvavo Europos rankinio taurės (EHF) turnyro rungtynėse. Jis "Maccabi Rishon Lezion" ekipos vardiniu kvietimu buvo paskirtas "Dragūno" komandos delegacijos vadovu.

"Izraelyje yra įprasta, kad su komandomis į turnyrus vyksta miesto administracijos ir valdžios atstovai. Man svarbu buvo ne tik sportinė jų pusė, bet ir noras, kad Klaipėda ir Rišon Leziono miestas ateityje bendradarbiautų. Džiaugiuosi, kad pavyko užmegzti ryšius su Izraelio Rišon Leziono miesto valdžia. Tikimasi, kad ateityje tarp Klaipėdos ir Rišon Leziono miesto vyks glaudus bendradarbiavimas", - pasakojo A. Cesiulis.

- Susitikau su savo kolege - Rišon Leziono miesto mero pavaduotoja Liel Even-Zohar ir kitais municipaliteto administracijos atstovais. Bendrai sutarėme, kad reikėtų plėsti ne tik sporto ryšius, bet ir bendradarbiauti kultūros, verslo, sveikatos apsaugos, aplinkosaugos srityse. Šio Izraelio miesto vadovai pasiūlė apsvarstyti galimybę tapti susigiminiavusiais miestais, o vicemerė Liel Even-Zohar perdavė miesto mero Raz Kinstlich sveikinimą Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui ir klaipėdiečiams. Malinu buvo girdėti, kad Izraelio atstovai pagarbiai atsiliepė apie Lietuvą", - pasakojo A. Cesiulis.

Jis pasidžiaugė, kad "Dragūno" komanda Izraelyje buvo sutikta labai šiltai ir svetingai.

"Susitikimai su valdžios atstovais vyko dvi dienas. Pakviečiau juos pasisvečiuoti Klaipėdoje per Jūros šventę. Tikiuosi, kad ši draugystė peraugs į rimtesnį bendradarbiavimą", - viliasi A. Cesiulis.

Kalbėdamas apie "Dragūno" komandos sportinius rezultatus (klaipėdiečiai dukart nusileido "Maccabi Rishon Lezion" ekipai - 28:34 ir 20:13), A. Cesiulis sakė: "Dragūno" komandoje daug naujokų. Be to, Europos rankinio taurės (EHF) turnyro sezono pradžia - jau rugsėjo pradžioje, kai komanda dar nėra sužaidusi nė vienerių oficialių varžybų. Labai gaila, kad pirmosios oficialios varžybos tokios svarbos, bet nieko nepakeisi. Mūsų vaikinams dar trūksta tokio lygio varžybinės patirties. Viskas pasikeis su laiku, jei turėsime daugiau tokio lygio varžybų. Rezultatai pasiekiami per kantrų darbą ir praktiką", - pabrėžė A. Cesiulis.   

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder