Jevgenijus Šuklinas pasaulio taurės varžybose Čekijoje - antras

Čekijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės antrojo etapo vyrų vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė antrąją vietą.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas finale sekmadienį nuotolį įveikė per 41,090 sek. ir 0,427 sek. nusileido Londono olimpiados bronzos medalio laimėtojui rusui Ivanui Štyliui (40,663 sek.).

Trečias finišavo kitas Rusijos irkluotojas Nikolajus Lipkinas (41,160 sek.).

J. Šuklinas šeštadienį laimėjo antrąjį atrankos plaukimą bei buvo pirmas antrajame pusfinalio plaukime.

B finale (10-18 vietos) Henrikas Žustautas (42,786 sek.) finišavo trečias ir galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą.

Dviviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje finale Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas (33,787 sek.) užėmė penktąją vietą.

Vienviečių baidarių varžybų B finale Ignas Navakauskas (36,504 sek.) finišavo trečias ir galutinėje įskaitoje liko 12-as.