Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas universiadoje iškovojo du aukso medalius

Kazanėje (Rusija) vykstančių 27-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) vaikinų vienviečių kanojų varžybose 200 m distancijoje pirmadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas iškovojo aukso medalį.

27-erių metų Londono olimpinių žaidynių vicečempionas finale nuotolį įveikė per 38,950 sek.

Antras finišavo rusas Andrejus Kraitoras. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 0,178 sek. Bronzos medalį pelnė baltarusis Artiomas Kozyras (40,401 sek.).

Finale dar dalyvavo Čekijos, Uzbekijos, Japonijos, Lenkijos, Vengrijos ir Tadžikistano atstovai.

J. Šuklinas iškovojo auksą ir 200 m distancijoje.

Vienviečių baidarių varžybų 500 m distancijoje finale 22-ejų metų Mindaugas Maldonis finišavo ketvirtas (1.46,037). Iki bronzos medalio lietuviui pritrūko 0,045 sek.