Keičiasi Vasaros krepšinio lygos finalo vieta

Keičiasi Vasaros krepšinio lygos finalo vieta

Šįvakar paaiškės Vasaros krepšinio lygos (VKL) turnyro, kurį nuo rugpjūčio mėnesio pradžios organizuoja Klaipėdos krepšinio mokykla, nugalėtojai ir prizininkai. Buvo planuota, kad finalai vyks Klaipėdos Gedminų progimnazijos Sauliaus Štombergo lauko krepšinio aikštelėje, tačiau dėl prasto oro ir lietaus finalai nukeliami į kitą vietą - Klaipėdos turizmo mokyklos (Taikos pr. 69) sporto salę.

Didysis finalas, kuriame susitiks Klaipėdos krepšinio mokyklos (KM) auklėtiniai ir "Paskutinio Šokio" komanda, prasidės 19.45 val.

Prieš šią dvikovą, nuo 18.30 val., mažajame finale susitiks "Veteranai" ir "0% Risk" krepšininkai.

Žiūrovams patekimas į šį renginį - nemokamas, tačiau reikia dėvėti buurną dengiančias kaukes ir laikytis saugių atstumų.

Priminsime, kad Klaipėdos krepšinio mokyklos (KM) auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos rezultatu 68:65 palaužė "Veteranus", o kitame pusfinalyje "Paskutinis Šokis" rezultatu 90:72 nugalėjo "0% Risk" krepšininkus.

Jau anksčiau "Vakarų eksprese" rašėme, kad Vasaros krepšinio lygos varžybas, kol pasaulį ir Lietuvą vis dar grėsmingai gąsdina koronavirusas ir burtis masėms žmonių uždarose erdvėse nėra saugu, sumąstė Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas.

"Tai pasiteisino. Lauke už tvoros dvikovas stebi dalyvių artimieji, draugai ir šiaip krepšinį mėgstantys klaipėdiečiai. Groja muzika, vyksta savotiška krepšinio šventė. Šią vasarą varžytis panoro 6 komandos. Komandą turi sudaryti mažiausiai 8, daugiausia - 16 žaidėjų. Dalyvių skaičius perkopia pusę šimto. Tai dar tik pirmas blynas. Šias tradicijas tęsime ir kitąmet. Vasarą jaunimui varžytis gryname ore po atviru dangumi - vienas malonumas. Kitąmet tikimės, kad komandų skaičius jau bus dviženklis", - kalbėjo L. Šapkauskas.

Vasaros krepšinio lygos čempionate negali žaisti profesionalūs krepšininkai, turintys galiojančias RKL, NKL, LKL arba užsienio klubų licencijas. Žaidėjas atkrintamosiose varžybose gali dalyvauti tik tuo atveju, jeigu komandoje yra sužaidęs ne mažiau kaip 2-jas rungtynes.

Pirmajame etape visos komandos sužaidė tarpusavyje ir tada jau kibo į atkrintamąsias kovas.

"Pastebėjome, kad po karantino visi yra labai išsiilgę sporto ir varžybų.

Uždarose erdvėse būriuotis didelėms masėms nėra saugu, o lauke, besilaikydami numatytų atstumų ir dėvėdami apsaugines veido kaukes, varžybas gali stebėti ne tik moksleiviai, jaunimas, bet ir jų tėveliai ar seneliai.

Vyksta įdomios ir intriguojančios kovos bei smagus krepšinio reginys", - pasidžiaugė L. Šapkauskas.

Klaipėdos krepšinio mokyklos direktoriaus teigimu, vasarą yra populiarios ir krepšinio stovyklos, tačiau jau po truputį mintys krypsta į rudens ir žiemos sezoną.

"Jau renkame ir pildome naujas vaikų ir jaunimo grupes. Grįšime į sporto sales, laukia intensyvus ir darbingas krepšinio sezonas. Informaciją apie mūsų organizuojamas varžybas, pasiekimus ir naujų narių priėmimo tvarką galima rasti oficialioje mokyklos interneto svetainėje www.krepsiniomokykla.lt", - sakė L. Šapkauskas.

Jis akcentavo, kad dirba būrelis jaunų, ambicingų, taip pat ir patyrusių trenerių, kurie priima naujus skirtingo amžiaus vaikus ir gali papildyti jau esamas grupes.

"Darome viską, bandome sudominti, kad vaikai nesėdėtų namuose prie kompiuterių, o aktyviai leistų savo dienas", - pabrėžė L. Šapkauskas.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder