Klaipėdiečiai - Lietuvos vicečempionai

Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtiniai, treniruojami Romualdo Norkaus bei Remigijaus Alonderio, tapo Lietuvos U-14 futbolo čempionato vicečempionais.

Finaliniame etape, kuris vyko Širvintose, dalyvavo po dvi stipriausias komandas iš Vakarų / Šiaurės ir Rytų / Pietų regionų.

Klaipėdos FM komanda pusfinalyje po baudinių serijos 5:4 (pagrindinis laikas baigėsi 0:0) įveikė Kauno SM "Tauras-FK Žalgiris" futbolininkus.

Finalinėse rungtynėse uostamiesčio jaunieji futbolininkai rezultatu 0:2 nusileido sostinės FM komandai ir Lietuvos čempionate užėmė antrąją vietą.

Lietuvos futbolo čempionato U-14 sidabro medalius iškovojo šie klaipėdiečiai: Lukas Grinkevičius, Dmitrijus Šachrajus, Arnas Andrijauskas, Deividas Dailidėnas, Emilijus Jumaševas, Arnas Lukšas, Andrius Lukšas, Aurentas Negreckis, Benas Vasiliauskas, Vadimas Šulžickis, Erikas Kirjanovas, Simonas Zabitis, Liutauras Tarasovas, Armandas Razvadauskas, Domas Strakšys, Deimantas Rumša, Mykolas Baškys, Andrius Norvaišis, Markas Levinas, Luka Ruškys, Dovydas Gureckis ir Deividas Pavlovičius. Komandą čempionatui ruošė strategas R. Norkus. Jam talkino treneriai R. Alonderis, Anatolijus Timofejevas ir Tomas Domarkas.

Priminsime, kad praėjusį savaitgalį trenerių R. Norkaus bei R. Alonderio vadovaujama Klaipėdos futbolo mokyklos U-12 komanda iškovojo Lietuvos 9x9 čempionato aukso medalius. Taigi, klaipėdiečiams šis sezonas - tiesiog puikus.