Klaipėdiečiai dalyvaus planetos ir Europos čempionatuose

Klaipėdoje vykusiose Lietuvos jaunių graikų romėnų pirmenybėse, kuriose varžėsi 108 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų, pajūrio atletai iškovojo septynis medalius: po du aukso ir sidabro bei tris bronzos.

Čempionų vardus iškovojo Justas Galkinas (svorio iki 50 kg grupė, nuotraukoje mėlyna triko) ir Mantas Knystautas (iki 100 kg, raudonas triko).

Vicečempionais tapo Karolis Lukomskis (iki 54 kg) ir Marius Knystautas (iki 85 kg). Bronzos medaliais pasipuošė Nikolaj Mosčiuk (iki 46 kg), Emilis Rekašius (iki 50 kg) ir Paulius Galkinas (iki 54 kg).

Po šių varžybų paaiškėjo, kad kelialapius atstovauti Lietuvai jaunių rinktinės gretose Lenkijoje vyksiančiame Europos ir Vengrijoje pasaulio jaunių čempionatuose iškovojo trys Klaipėdos sporto centro auklėtiniai: J. Galkinas, P. Galkinas ir M. Knystautas.