Klaipėdiečiai Europos čempionate iškovojo 11 medalių

Klaipėdiečiai Europos čempionate iškovojo 11 medalių

Vengrijos sostinėje Budapešte vykusiuose Europos jaunučių (U16), jaunimo (U21) ir suaugusiųjų absoliučios svorio kategorijos karatė kiokušin čempionatuose Klaipėdos atstovai iškovojo 11 medalių. Aštuonis iš jų pelnė sporto klubo "Shodan" karatistai, tris - "Okinavos" sporto klubo atstovai.

Iš viso varžybose dalyvavo per 400 kovotojų iš 25 Europos šalių.

Iš Klaipėdos "Shodan" ekipos (prezidentas Lukas Kubilius) aukso medalį iškovojo vienintelis Artūras Kuzminskas, kovojęs jaunučių per 75 kg grupės varžybose. Jis Europos čempionu tapo antrąkart.

Vicečempionų laurai skirtingose amžiaus ir svorio grupėse atiteko šiems "Shodan" ekipos nariams: jaunučių grupėje - Edvardui Petrauskui (iki 55 kg) ir Viktorijai Zykaitei (iki 50 kg), jaunimo grupėje - Ievai Budrytei (iki 65 kg), Laurai Pikturnaitei (per 65 kg) ir Laurynui Vaičikauskui (iki 80 kg).

Bronzos medaliais džiaugėsi Maidas Tarvydas (iki 75 kg, jaunučių grupė) ir Julius Urbonas (iki 85 kg, jaunimo grupė).

"OKINAVOS" NARIAI. Šie karatistai į Klaipėdą parvežė ne tik medalių, bet ir didžiulę taurę.

Europos susugusiųjų absoliučios kategorijos čempionate klaipėdiečiams iškovoti medalių nepavyko. Sėkmingiausiai iš mūsiškių kovoti sekėsi ne kartą į Senojo žemyno prizininkų gretas (2016 metais buvo ir čempionas) prasibrovusiam Eventui Gužauskui. Šįkart "shodanietis" liko už geriausiųjų trejetuko ribos - užėmė 5-8 vietą. Įveikti Norvegijos, Ispanijos, Vengrijos kovotojai, deja, ketvirtfinalio kovoje nusileista varžovui iš Lietuvos Kęstučiui Radvilai.

Iš kito Klaipėdos klubo - "Okinavos" (prezidentė Diana Mačiūtė) atstovų Europos čempionate medalius asmeninėse rungtyse iškovojo du karatistai - sidabro medaliu Kata (technikos demonstravimas) rungtyje džiaugėsi Ieva Graikšaitė (U21) ir bronzą Kumite rungtyje (kovos su varžovu) iškovojo Edvinas Kolmogorovas.

Pirmą kartą Europos čempionate vyko komandinės KATA rungties varžybos. Joje "Okinavos" klubo prezidentė Diana Mačiūtė ir jos auklėtiniai I. Graikšaitė ir E. Kolmogorovas iškovojo trečiosios vietos taurę ir medalį.

Iš viso Europos čempionate iš Klaipėdos varžėsi per 20 karatistų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder