Klaipėdiečių pergalės Latvijoje

Klaipėdiečių pergalės Latvijoje

Klaipėdos irkluotojai laurus skynė Jelgavoje (Latvija) vykusiose Baltijos šalių pavasario ilgų nuotolių pirmenybėse. Mūsiškiai iškovojo tris aukso ir vieną bronzos medalius.

Varžybų dalyvius Jelgava pasitiko tikru pavasarišku oru, nors ir pūtė žvarbokas vėjas, tačiau šilti saulės spinduliai ir sportininkų azartas susirinkusiems suteikė šventinės nuotaikos.

Varžybas prasidėjo 6000 m baidarininkų plaukimu, prie starto linijos išsirikiavo apie 70 vyrų bei jaunuolių.

Šiame pogrupyje nugalėjo Pekino olimpinių žaidynių finalininkas latvis Kristaps Zalupe. Konkurenciją bandė sudaryti Estijos irkluotojai, tačiau meistriškumu ir pasirinkta taktika, vienam tituluočiausių sportininkų jie neprilygo.

Iš Lietuvos atletų pasižymėjo tik labiausiai patyrę irkluotojai. Visose veteranų grupėse triumfavo Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo klubo "Rovingas" atstovai.

Tarp baidarininkų vyrų nugalėjo Sigitas Bulovas, tarp moterų Aida Vietaitė, kanojininkų grupėje pirmavo Aleksandras Nazarovas, o Aleksandras Šarafutdinovas užėmė trečiąją vietą.

"Tai vienos masiškiausių ir įspūdingiausių irklavimo varžybų Baltijos šalių regione. Dėl pergalių teko išlieti nemažai prakaito", - pabrėžė vienas iš Klaipėdos ekipos lyderių Sigitas Bulovas.

Paulius MATULEVIČIUS

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder