Klaipėdoje - geriausių šalies stalo tenisininkų kovos
Klaipėdoje - geriausių šalies stalo tenisininkų kovos

Po daugybės metų pertraukos Klaipėdai, kuri šiemet yra nominuota Europos sporto miestu, o šie metai pavadinti Sporto metais, patikėta organizuoti Lietuvos stalo teniso jaunių pirmenybes.

Jaunieji stalo tenisininkai į kovą kils šeštadienį ir sekmadienį Vakarų stalo teniso akademijoje (Taikos pr. 70, Žvejų rūmai).

Šeštadienį varžybų pradžia - 12 val., sekmadienį nuo 11 val. vyks finalinės kovos.

"Malonu, kad Lietuvos stalo teniso federacija mato mūsų realius darbus ir patikėjo organizuoti šį čempionatą. Į uostamiestį atvyks pajėgiausi šalies jaunieji stalo teniso žaidėjai. Bus tikrai į ką pažiūrėti. Renginys visiems žiūrovams - nemokamas. Prašome - ateikite ir pasigrožėkite stalo teniso kovomis", - kvietė varžybų organizatorius Silverijus Puotkalis.

Jis pabrėžė ir tai, kad nepamena, kada tokio rango stalo teniso varžybos yra vykusios mūsų mieste."Maniau, kad tai vyks pirmą kartą istorijoje, tačiau nebuvau garantuotas, tad paskambinau garsiai Klaipėdos stalo teniso trenerei Indrai  Udrienei ir pasitikslinau. Ji sakė, kad kažkada prieš daug metų Klaipėdoje yra vykę kažkas panašaus", - pasakojo Vakarų stalo teniso akademijos įkūrėjas S. Puotkalis. 

Sidebar placeholder