Klaipėdoje plevėsavo septynių šalių vėliavos

Klaipėdoje plevėsavo septynių šalių vėliavos

LCC tarptautinio universiteto studentai Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate išsiskiria žiūrovų gausa ir organizuojamomis įvairiomis akcijomis. Šįkart Klaipėdoje plevėsavo septynių šalių vėliavos - būtent iš tiek skirtingų šalių LCC komandoje rungtyniauja krepšininkų. Įkvėpti patriotizmo savo šalims LCC krepšininkai pademonstravo pavydėtiną kovingumą ir rezultatu 77:73 (19:18, 26:28, 12:17, 20:10) palaužė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komandą.

Tai buvo pirma šio LSKL sezono LCC ekipos pergalė.

"Labai laukta ir norėta pergalė. Abi ekipos - tiek mes, tiek VGTU - neturi krepšinio žvaigždžių, tad buvo tikras studentiškų ekipų mūšis. Daug kokybės nebuvo, bet noro netrūko ir tuo labai džiaugiuosi", - po dvikovos kalbėjo LCC komandos treneris Marius Tamolis.

PERGALĖ. LCC tarptautinio universiteto komanda namuose rezultatu 77:73 nugalėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto komandą.

Komandoje - net Zambijos atstovas

LCC per kiekvienas rungtynes stengiasi savo žiūrovams sukurti tikrą šventę ir krepšinio dvikovas paįvairina kokiomis nors akcijomis ar renginiais.

"Šįkart mūsų universitete buvo švenčiama kultūros diena. Mūsų ekipoje rungtyniauja net septynių skirtingų šalių krepšininkai - iš Serbijos, Graikijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Zambijos ir Lietuvos, tad visus juos pristatėme iškiliai, su skirtingomis vėliavomis", - pasakojo M. Tamolis.

Jo teigimu, tai krepšininkus dar labiau paskatino stengtis, kadangi šie norėjo kuo geriau atstovauti ne tik universitetui, bet ir savo gimtajai šaliai", - pasakojo M. Tamolis.

Daugiausia prie LCC ekipos pergalės prisidėjo Ernestas Jaškus. Jo sąskaitoje - 15 taškų. Ginas Mulevičius surinko 13 taškų (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Wamulundi Simwinga - 12, Paulius Piktuižis - 11 tšk.

VGTU komandai Džiugas Maslenikas pelnė 16 taškų, Jurgis Šventickas - 15, Julius Jasiulis - 14, Povilas Mackevičius - 10 tšk.

LCC ekipos pagrindinis raktas į pergalę - kur kas geresnė kova dėl atšokusių kamuolių: klaipėdiečiai po krepšiais sugriebė 61, o VGTU - 35 kamuolius.

TALISMANAS. LCC ekipos talismanas Briedis pagyvina atmosferą per rungtynių pertraukėles.

Gavo apdovanojimą ir premiją

Reikia pabrėžti ir tai, kad LCC ekipa LSKL čempionate per savo rungtynes pritraukia daugiausiai žiūrovų. Būtent dėl to per praėjusio sezono LSKL pagrindinių komandų didįjį finalą LCC komandos treneris ir vadovas M. Tamolis LSKL prezidento Rimanto Cibausko buvo apdovanotas 1000 eurų premija.

"Malonu, kad klaipėdiečiai rodo deramą pavyzdį. LCC ekipa puikiai supranta, kad būtent per krepšinį į universitetus galima pritraukti užsienyje gyvenančius jaunus žmones. Krepšinis universitetams - savotiška rinkodaros priemonė, - akcentavo R. Cibauskas.

- Juk šioje srityje esame pavyzdys daugeliui pasaulio šalių. Mes nuolat kartojame, kad mokslai yra vertybė, kurią reikia išnaudoti. Taip pat džiugu, jog universitetai yra suinteresuoti turėti kuo geresnes krepšinio komandas, todėl geriems žaidėjams patys stengiasi sudaryti sąlygas sportuoti. Krepšininkams mažinamas mokestis už mokslą arba visai nereikia mokėti, suteikiama kitų lengvatų. Būtent per krepšinį mes pristabdėme ir jaunų sportininkų emigraciją. Lietuvoje krepšininkai studijuoja universitetuose, tai leidžia jiems likti mūsų šalyje, čia tęsti karjerą ir, žinoma, sėkmingai ginti universitetų garbę", - kalbėjo R. Cibauskas.

LCC komandos treneris M. Tamolis džiaugėsi, kad jam talkina būrys savanorių studentų.

"Mūsų bendruomenė labai aktyvi ir tai mane džiugina. Net į išvykos rungtynes kartu su komanda nori vykti ir ją palaikyti didžiulis autobusas LCC studentų. Pavyko suaktyvinti sirgalius. Malonu, kad ir LSKL skatina už varžybų lankomumą. Tai sužadina norą komandos vadovus, vadybininkus ir komunikacijos atstovus pasitempti. Džiugu, kad mums labai aktyviai talkino savanorė Lėja Jakštaitė. LSKL apdovanojimas LCC ekipai - mūsų visų bendras įvertinimas", - džiaugėsi M. Tamolis.

LCC komandos puikiu darbu, pritraukiant žiūrovus džiaugėsi ir LSKL generalinis sekretorius Jonas Kurševičius.

"Tai - puikus pavyzdys, kad labai norėdami ir studentai gali sukurti puikias šventes. Tik reikia nesėdėti sudėjus rankas, o visiems bendrai suremti pečius ir padirbėti", - sakė J. Kurševičius.

Sidebar placeholder