Klaipėdos imtynininkams - 16 medalių

Vilniuje vykusiuose Lietuvos laisvųjų imtynių, graikų-romėnų ir moterų imtynių čempionatuose, kuriuose varžėsi per 200 atletų, per apdovanojimų ceremoniją itin dažnai skambėjo klaipėdiečių pavardės.

Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovai gerokai pranoko kitų Lietuvos miestų atletus - iškovota net 11 medalių.

Skirtingose svorio grupėse šalies čempionais tapo Tomas Barasevičius (iki 61 kg), Šarūnas Jurčys (iki 65 kg) ir Pranas Visagorskis (iki 74 kg).

Vicečempionų laurus iškovojo Dovydas Bušeckas (iki 70 kg) ir Denis Nidaboras (iki 97 kg).

Bonzos medaliais pasipuošė Andrejus Maksimovas (iki 57 kg), Kornelija Zaicevaitė (iki 63 kg), Emilis Rekašius (iki 65 kg), Mantas Bušeckas (iki 70 kg), Mantas Kairys (iki 86 kg) ir Mindaugas Rumbutis (iki 97 kg).

EMOCIJOS. Štai taip pergale džiaugėsi Lietuvos čempionu tapęs Justas Galkinas.

Klaipėdos laisvųjų imtynių atstovus varžyboms ruošė trenerių brigada: Sergejus Kasimovas, Olegas Voitechovskis, Vytautas Baltuonis ir Andrejus Iljinas.

Iš Klaipėdos graikų romėnų imtynių atstovų svorio iki 66 kg grupės varžybose lygių neturėjo Justas Galkinas. Šis Artūro Ševelkovo auklėtinis finale įveikė pasaulio jaunimo prizininką Ramūną Dagį iš Anykščių.

Puikiai klaipėdiečiams sekėsi svorio iki 130 kg grupės varžybose. Pastaruosius metus Klaipėdoje gyvenantis olimpietis Mindaugas Mizgaitis tapo nugalėtoju, finale įveikęs klaipėdietį Artūrą Jankauską. Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė taip pat mūsų miesto atstovai - Rokas Šarpnickas ir Artiomas Virko.

Kiek mažiau nei po mėnesio, vasario 14 dieną, Klaipėdoje vyks Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas.

SUNKIASVORIŲ DVIKOVA. Artūras Jankauskas (nuotraukoje viršuje) iškovojo Lietuvos vicečempiono titulą.