Klaipėdos irkluotojai - tarp pasaulio elito

Klaipėdos irkluotojai - tarp pasaulio elito

Čekijoje vykusiame pirmajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų (per 35 metų amžiaus) čempionate tarp daugiau nei pusės tūkstančio atletų laurus skynė ir klaipėdiečiai. Mūsiškiai sužibėjo ne tik tarp beveik visų Europos valstybių, bet ir JAV, Kanados, Pietų Afrikos Respublikos pajėgiausių irkluotojų.

Varžybų dalyviai pirmąją čempionato dieną rungėsi 200 m vienviečių, dviviečių ir keturviečių valčių rungtyse, antrąją varžybų dieną jėgas išmėgino kur kas ilgesnio atstumo - 2000 m - rungtyse.

Pirmąją dieną visus varžovus nustelbė ir čempionų medalius iškovojo Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo klubo "Rovingas" atstovai: kanojininkas Kęstutis Bortelis (55-59 amžiaus grupė), Aleksandras Šarafutdinovas ir Romas Daugnora (abu rungėsi dviviete kanoja tarp 45-49 metų amžiaus atletų), baidarininkas Sigitas Bulovas (jis kartu su Rusijos ir Baltarusijos atstovais tapo čempionu keturvietės baidarės 45-49 metų amžiaus grupės varžybose).

Klaipėdietis S. Bulovas Čekijoje iškovojo vieną aukso ir vieną sidabro medalius.
Vicečempiono laurai 200 m rungtyje atiteko baidarininkui Andrejui Babachinui (35-39 m.) ir kanojininkui Aleksandrui Nazarovui (40-44 m.).

Antrąją čempionato dieną savo ištvermę pademonstravo S. Bulovas, kuris kartu su vokiečiu Knut Hitszke 2000 m dviviečių baidarių varžybose iškovojo sidabro medalius.

Po šių varžybų mūsų miesto irklavimo meistrai S. Bulovas ir A. Nazarovas iš Čekijos išvyko į Portugaliją dalyvauti pasaulio irklavimo maratono čempionate.

Paulius MATULEVIČIUS

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder