Klaipėdos irkluotojams - 17 medalių

Klaipėdos irkluotojams - 17 medalių

Panevėžyje vykusiame atvirame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo veteranų čempionate bei V. Ščiukos atminimo taurės varžybose klaipėdiečiai buvo tarp lyderių - iškovota net 17 medalių.

Klaipėdos baidarių ir kanojų irklavimo klubo "Rovingas" atstovai dominavo tarp beveik visų šalies miestų irkluotojų bei svečių iš Latvijos.

Dalyviai rungėsi 200 m rungtyse vienvietėmis ir dvivietėmis valtimis bei komandinėse estafetėse.

Vienviete baidare be didesnio vargo visus konkurentus įveikė Sigitas Bulovas.

Jis kartu su klaipėdiete Aida Vilimiene dar vieną aukščiausią apdovanojimą pelnė mišrių dviviečių baidarių varžybose (aplenkė klaipėdiečio Gintauto Šiaškaus ir Raidos Normantienės iš Plungės įgulą).

Aukso medaliais savo amžiaus grupėse iškovojo kanojininkai Algirdas Jonauskas, Aleksandras Nazarovas ir Kęstutis Bortelis.

Įdomu pastebėti, kad K. Bortelis 56 metų amžiaus grupėje pasiekė absoliučiai geriausią rezultatą tarp visų kanojininkų.

Sidabro apdovanojimais džiaugėsi baidarininkė Aida Vilimienė bei kanojininkai Rolandas Samuolis ir Igoris Šarafutdinovas, bronza pasipuošė baidarininkas Arvydas Maciūnas.

Panevėžyje medalius iškovoję klaipėdiečiai. Klūpi R. Šideikis ir S. Bulovas, stovi A. Maciūnas, G. Šiaškus, A. Jonauskas, A. Nazarovas, R. Samuolis, K. Bortelis, I. Šarafutdinovas ir A. Vilimienė.

Komandinėse estafetėse geriausiai sekėsi Kauno irkluotojams, antri finišavo "Rovingo" atstovai S. Bulovas, A. Nazarovas ir A. Vilimienė, ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė taip pat mūsų miesto atstovai Ramūnas Šideikis, K. Bortelis ir A. Čechova.

"Čempionatas išsiskyrė dalyvių gausa. Senokai Nevėžio upės Senvagės vandenis drumstė tiek daug irklavimo meistrų. Nors pūtė tik lengvas vėjelis, tačiau Senvagėje vanduo tiesiog kunkuliavo nuo valčių gausos", - "Vakarų ekspresui" įspūdžiais dalijosi vienas iš Klaipėdos ekipos narių S. Bulovas.

Paulius MATULEVIČIUS

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder