Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai - internetu
Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai - internetu

Nors pasaulį ir Lietuvą yra sukaustęs koronavirusas, tačiau Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyrius kartu su už sporto renginius mieste atsakinga Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla (LAM) tęsia gražias tradicijas ir apdovanoja labiausiai pasižymėjusius Klaipėdos sportininkus.

Šįkart Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai dėl karantino sąlygų kitokie, tačiau visgi saugiai įvyko ir organizatoriai kviečia visą sporto bendruomenę pasižiūrėti videoįrašą beu sužinoti, kurie gi uostamiesčio sportininkai sulaukė apdovanojimų už 2020 metų sporto pasiekimus.

Jums tereikia internete paspausti šią nuorodą. Nuorodą į videoperžiūrą galite rasti ir "Facebook" paskyroje "Klaipėdos LAM - renginiai".

Taigi, pažiūrėję videoįrašą sužinosite šių nominacijų: "Metų sporto pasiekimas" (apdovanotos atskirai olimpinių ir neolimpinių sporto šakų vyrų ir moterų kategorijos), "Metų treneris", "Metų trenerė", "Metų vyrų komanda", "Metų moterų komanda", "Metų renginys", "Metų jaunasis talentas", "Metų sporto meistrų pasiekimas", "Metų pasiekimas neįgaliųjų sporte", "Metų sporto kadras", "Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui" - nominantus ir nugalėtojus.

"Metų sporto pasiekimų" nugalėtojus būtent pagal 2020 metų rezultatus, nuostatus ir taškų skaičiavimo lentelę išrinko Klaipėdos savivaldybės Sporto skyrius kartu su visuomeninės Klaipėdos sporto tarybos nariais. Taip pat Sporto taryba pasiūlė ir labiausiai, jų nuomone, vertą nominantą "Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui", o kitos nominacijos buvo paskelbtos internetiniam balsavimui plačiajai visuomenei. Jų nugalėtoją lėmė 50 proc. internetu "Vakarų ekspreso" "Facebook" paskyroje balsavusių žmonių ir 50 proc. komisijos, sudarytos iš Klaipėdos sporto tarybos, vertinimas. Nominantams surinkus vienodą balų skaičių, galutinį sprendimą dėl nominacijos laimėtojo priėmė Sporto taryba.

"Nors 2020-ieji metai Klaipėdos sportui buvo itin sunkūs - atšaukti Klaipėdos mieste turėję vykti aukščiausio lygio renginiai (moterų paplūdimio tinklinio pasaulio taurės etapas, Europos vaikinų čempionatas U20), neįvyko daugybė kitų sporto renginių bei svarbių varžybų, tarp kurių - pasaulio ir Europos čempionatai, atrankos į olimpines žaidynes turnyrai ir metams nukeltas pasaulio salės futbolo ("futsal") čempionatas ir net olimpinės žaidynės, tačiau negalėjome palikti nuošalyje tų mūsų miesto sportininkų, kurie šiemet visgi, nepaisant COVID-19 pandemijos ir visų su tuo susijusių iššūkių, sugebėjo pasiekti aukščiausių rezultatų ir garsinti Klaipėdos vardą", - sakė laikinai Klaipėdos lengvosios atletikos mokyklos (LAM) direktoriaus funkcijas atliekantis, šios įstaigos renginių organizatorius Darius Raišutis.

Sidebar placeholder