Klaipėdos plaukikai žibėjo Alytuje

Nors Klaipėdoje sąlygos plaukikams yra apgailėtinos - dėl renovuojamo "Gintaro" baseino jie yra atsidūrę našlaičių vaidmenyje, tačiau sugeba iškovoti medalių.

Alytuje vykusiame atvirame Lietuvos plaukimo čempionate laurus susižėrė Inga Šukytė ir Igoris Kozlovskis.

Pastarasis Liubovės Panasiuk auklėtinis, Lietuvos plaukimo meistras, nacionalinės rinktinės narys vieną po kito medalius skynė plaukdamas krūtine.

50 m varžybose jis neturėjo lygių (29,32 sek.), o 100 (1 min. 3,91 sek.) ir 200 m (2 min. 17,30 sek.) tuo pačiu plaukimo stiliumi įveikė antras (nusileido vienam geriausių šalies plaukikų Giedriui Titeniui iš Anykščių).

Dar I. Kozlovskis, plaukdamas 200 m kompleksiniu plaukimo stiliumi, iškovojo bronzos medalį (2 min. 6,02).

Kita Klaipėdos atstovė, Lietuvos plaukimo meistrė I. Šukytė (treneris Michailas Doviakovskis) 50 m, plaukdama nugara, įveikė antra - 30,87 sek.

Varžybose dalyvavo per 200 stipriausių plaukikų iš Lietuvos miestų bei svečiai iš Baltarusijos.

Pirmenybėse varžėsi dešimt Klaipėdos "Gintaro" sporto centro auklėtinių, septyni iš jų pagerino savo asmeninius rezultatus.

Šįkart čempionatas išsiskyrė rezultatais - pagerinti net septyni šalies rekordai. Deja, jie visi priklauso ne klaipėdiečiams.