Klaipėdos rankų lenkikai - geriausi

Vilniuje vykusiame jubiliejiniame, dvidešimtajame, Lietuvos rankų lenkimo čempionate, kuriame dalyvavo 10 komandų (per 150 rankų lenkikų), klaipėdiečiai iškovojo pirmąją vietą.

Iš viso sostinėje varžėsi net 40 Klaipėdos sporto klubo "Geležinė ranka" atstovų. Klaipėdiečiai iškovojo net 34 medalius (13 aukso, 10 sidabro ir 11 bronzos) ir bendrakomandinėje įskaitoje surinko daugiausiai - net 295 taškus.

Antri liko šilutiškiai (225 tšk.), treti - Radviliškio atstovai (216 tšk.).

Iš klaipėdiečių geriausiai sekėsi treneriui Mantui Ašmonui. Jis svorio iki 85 kg varžybose iškovojo du aukso medalius (dešine ir kaire rankomis), o absoliučios kategorijos varžybose nusileido tik daugkartiniam Lietuvos čempionui, net 120 kg sveriančiam kauniečiui Dariui Grigaičiui.

"Visa Klaipėdos komanda kovojo išties gražiai, tačiau labiausiai norėčiau išskirti didžiausią pažangą pasiekusį Mindaugą Juškevičių. Jis svorio per 110 kg varžybose iškovojo du bronzos medalius, o absoliučioje svorio kategorijoje liko trečias", - savo auklėtinio pasiekimais džiaugėsi M. Ašmonas.