Klaipėdos sunkiaatlečiams - visų spalvų medaliai
Klaipėdos sunkiaatlečiams - visų spalvų medaliai

Klaipėdos "Viesulo" sporto centro komanda sėkmingai gynė mūsų miesto garbę tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre "Nepriklausomybės taurė 2020". Mūsiškiai iškovojo visų spalvų medalių.

Aukso medalius iškovojo Lukas Kordušas (iki 89 kg), Mantas Knietas (per 109 kg) ir Milena Norvilaitė (tarp merginų iki 14 metų).

Sidabro žetonais pasipuošė Nojus Čiesnas (iki 61 kg), Vincentas Skirka (iki 73 kg) ir Neilas Gineikis (iki 81 kg).

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio kopė Gytis Šeputis (iki 81 kg) ir trys dailiosios lyties atstovės - Austėja Šeiningaitė (tarp dalyvių iki 14 metų), Giedrė Vilkaitytė (iki 17 metų) ir Inga Znotinaitė (tarp suaugusiųjų).

Turnyre dalyvavo Latvijos, Estijos ir Lietuvos įvairių amžiaus grupių sunkiaatlečiai.

"Šis turnyras turėjo vykti Kkvo 11-ąją, tačiau dėl koronaviruso nusikėlė į kitą Lietuvos valstybei svarbią datą - liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną. Džiugu, kad mūsų miesto vaikinai ir merginos bei suaugusieji išties gerai pasirodė šiame turnyre - daugelis pagerino savo asmeninius rezultatus", - "Vakarų ekspresui" sakė "Viesulo" sporto centro sunkiosios atletikos trenerių brigada Vincas Šlevinskis, Algimantas Trajanauskas, Regimantas Norvilas ir Mantas Žvirblys.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder