L. Messi pabučiavęs švedas – dešimt kartų teistas seksualinis nusikaltėlis

L. Messi pabučiavęs švedas – dešimt kartų teistas seksualinis nusikaltėlis

Po draugiškų futbolo rungtynių tarp Švedijos ir Argentinos rinktinių į aikštę įbėgęs ir argentiniečių lyderį pabučiavęs sirgalius yra policijai gerai žinomas, daugybę kartų teistas nusikaltėlis, praneša Švedijos dienraščio „Aftonbladet“ interneto svetainė.

„Tai buvo mano svajonių išsipildymas. Esu „ Barcelona “ ir L. Messi sirgalius – jis yra mano idealas“ , – po mačo teigė į aikštę įsiveržęs 35 metų sirgalius.

Vis dėlto, Švedijos policijos teigimu, šis įsibrovėlis yra žinomas nusikaltėlis. Tik praėjusių metų spalį jam baigė galioti bauda, pagal kurią buvo draudžiama rodytis visuose tarptautiniuose FIFA ir UEFA turnyruose, Švedijos futbolo asociacijos organizuojamuose turnyruose ir Anglijos „Premier“ lygos mačuose.

Vos prieš kelias savaites prieš incidentą mače tarp Švedijos ir Argentinos aistruolis buvo įsivėlęs į muštynes viename Švedijos miesto Norčopingo bare.

Policija praneša, kad minėtas aistruolis yra baustas 19 kartų, tarp kaltinimų yra vagystės, vandalizmas, grasinimas pasipriešinimas pareigūnams. Tačiau daugiausiai kartų, net dešimt, sirgalius yra baustas už įvairius seksualinius nusikaltimus – kalėjime jis sėdėjo penkis kartus.

2006 m. šis aistruolis įsiveržė į aikštę draugiškame Brazilijos ir Ekvadoro futbolo mače ir apkabino tuometinį „Barcelona“ lyderį Ronaldinho.

„Taip, tada gavau baudą, tačiau jau nebeatsimenu jos dydžio. Tiek tada buvo verta, tiek ir dabar – šį kartą netgi daugiau“, – teigė nusikaltėlis.

Švedijos futbolo asociacijos saugumo tarnybos atstovo Anderso Sigurdssono teigimu, aistruolio vėl laukia bauda – jam žadam uždrausti lankytis Švedijos rinktinės mačuose.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder