LCC tarptautinio universiteto krepšininkai lankėsi tolimojoje Kinijoje

LCC tarptautinio universiteto krepšininkai lankėsi tolimojoje Kinijoje

LCC tarptautinis universitetas, bendradarbiaudamas su Kinijos krepšinio federacija, suteikė savo studentams krepšininkams galimybę dalyvauti keturių komandų krepšinio turnyre Kinijoje. Tai buvo ne tik puiki proga pagerinti sportinius gebėjimus, bet ir iš arti susipažinti su tolimosios šalies kultūra bei gyvenimo būdu.

Kinijos mieste Tongrene vykusiame turnyre LCC krepšininkai varžėsi su trimis komandomis iš trijų šalių. Turnyre dalyvavo JAV komanda, sudaryta iš profesionalių žaidėjų, Kinijos ekipa, rungtyniaujanti aukščiausioje šalies lygoje (jos gretose yra Lietuvos krepšinio sirgaliams pažįstamas amerikietis Jacksonas Vromanas, 2008 m. rungtyniavęs „Lietuvos ryto“ komandoje) bei Rusijos komanda.

„Džiaugiamės, kad savo sistemingo darbo dėka pavyko sudalyvauti profesionaliame krepšinio turnyre svetur. Renginys buvo aukščiausios klasės – rungėmės net su NBA duonos ragavusiais atletais. Mūsų LCC krepšinio komanda pasisėmė neįkainojamos patirties, tad esame dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio turnyro organizavimo“, – kalbėjo LCC tarptautinio universiteto sporto skyriaus vadovas Demas Mockus.

Studentams buvo sudaryta galimybė ne tik rungtyniauti, bet ir susipažinti su Kinijos gyvenimu ir kultūra bei aplankyti keletą žymiausių šalies vietų: „Uždraustąjį miestą“ – Kinijos imperatoriaus rūmus, įtrauktus į pasaulio paveldo objektų sąrašą, taip pat aplankyti garsųjį Šaolino vienuolyną bei stebėti jo auklėtinių kovų pasirodymą ir, žinoma, Didžiąją kinų sieną – ilgiausią rankų darbo statinį pasaulyje.

Tai – ne paskutinioji LCC krepšininkų išvyka į užsienį. „Nuolat ieškome galimybių bendradarbiauti su užsienio klubais ir organizacijomis, ypač universitetais. Kadangi mūsų LCC tarptautiniame universitete per jo 21 metų istoriją yra dirbę nemažai su sportu susijusių specialistų, jų padedami stengiamės užmegzti ryšius su JAV studentų sporto organizacijomis. Esame užtikrinti, kad ši kelionė į Kiniją – ne paskutinioji, ir dėsime daug pastangų, kad mūsų studentams būtų sudarytos sąlygos ne tik tobulinti savo sportinius gebėjimus tokių turnyrų metu, bet ir iš arti pamatyti bei susipažinti su kitų šalių kultūromis“, – kalbėjo Demas Mockus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder