Lengvaatletė Zinaida Sendriūtė iškovojo pergalę Europos šalių klubų čempionų taurės varžybose

Savaitgalį Portugalijoje vykusiose Europos šalių klubų čempionų taurės A grupės varžybose puikiai pasirodė Lietuvos atstovė Zinaida Sendriūtė. Prahos USK klubui atstovaujanti lietuvė laimėjo disko metimo rungtį (61 m 98 cm), o rutulio stūmime buvo šešta (12 m 63 cm).

B grupės varžybose Slovakijoje Agnė Šerkšnienė ("LC Zuerich") 400 m bėgimo rungtyje užėmė antrąją vietą. Ji distanciją įveikė 53,79 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Ji taip pat bėgo estafetėje 4x400 m, kurią Šveicarijos klubas laimėjo (3.47,72).

USK moterų komanda A grupėje užėmė ketvirtą vietą, o "LC Zuerich" klubas B grupėje buvo trečias.