LFF įspėjo „Kruoją“ ir Sebastian‘ą Roques‘ą už viešus kaltinimus nesąžiningumu

LFF įspėjo „Kruoją“ ir Sebastian‘ą Roques‘ą už viešus kaltinimus nesąžiningumu

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Drausmės komitetas (DK) įspėjo Pakruojo „Kruojos“ klubą ir komandos trenerį Sebastian‘ą Roques‘ą už viešus pastarojo pasisakymus žiniasklaidoje po pralaimėtų rungtynių Panevėžio „Ekranui“.

LFF DK trenerio elgesį svarstė pagal Drausmės kodekso 30 punkto 2 dalį, kurioje numatyta, jog yra draudžiamas nesportiškas elgesys. Juo, be kita ko, yra laikomas viešai pareikštas abejojimas futbolo dalyvių sąžiningumu nesant tam pakankamai pagrįstų objektyvių įrodymų.

„Kruojos“ klubas LFF DK atsiuntė oficialų raštą, kuriame patikina, kad klubo oficiali pozicija nesutampa su trenerio S. Roques‘o po rungtynių „Ekranas“ – „Kruoja“ vykusiame interviu išsakytais teiginiais.

„Kruojos“ teigimu, treneris kalbėjo „stipriai pasikarščiavęs“ ir pateikė komentarus „grindžiamus tik savo asmenine nuomone“. Klubas dėl šio trenerio elgesio išreiškė apgailestavimą.

Atsižvelgdamas į klubo atsiprašymą, LFF DK nusprendė įspėti klubą ir trenerį, kad pasikartojus panašiam atvejui, klubui gali būti skiriamos piniginės baudos ar trenerio diskvalifikacija.

LFF primena, jog jau ketvirtus metus Lietuvos čempionato rungtynes stebi ir ataskaitas apie potencialiai įtartinas rungtynes teikia UEFA partnerė „Sportradar“.

Siekiant apsaugoti sąžiningumo žaidimo principus, prieš klubinio sezono startą LFF taip pat kreipėsi į visas šalyje oficialiai veikiančias lažybų bendroves ir pakvietė aptarti veiksmus dėl prevencijos galimam rungtynių rezultatų įtakojimui Lietuvos čempionate.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder