Lietuviai NBA žaidė galingai, bet jų komandos pralaimėjo

Šiąnakt vykusiose NBA rungtynėse ant parketo išbėgo abu stipriausioje pasaulio lygoje rungtyniaujantys Lietuvos krepšininkai. Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (21 pergalė/12 pralaimėjimų) svečiuose susitiko su Naujojo Orleano „Pelicans“ (10/23), o Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ (12/21) vyko į Denverį, kur varžėsi su vietos „Nuggets“ (22/9).

Rungtynės Naujajame Orleane baigėsi solidžia šeimininkų pergale 120:98. D. Sabonis pralaimėjusiems per 31 aikštėje praleistą minutę pelnė 15 taškų, atkovojo 16 kamuolių, taip pat atliko 4 keturis rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyvesni už lietuvį „Pacers“ komandoje buvo tik Aaronas Holiday, pelnęs 25 taškus ir T.J. Warrenas, sumetęs 20.

„Pelicans“ į priekį vedė Brandonas Ingramas (24 taškai) ir Jrue Holiday (20 taškų).

Šios rungtynės taip pat išsiskyrė iki šiol NBA nematytu įvykiu – ant parketo vienu metu išbėgo trys broliai. Be minėtų „Pacers“ atstovo A. Holiday ir „Pelicans“ žaidėjo J. Holiday, „Pacers“ rungtyniauja ir Justinas Holiday. Tiesa, skirtingai nei puikias asmenines rungtynes turėję jo broliai, Justinas taškų nepelnė.

Svečiuose rungtyniavusio J. Valančiūno ekipa taip pat turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 119:110. Uteniškis per 24 minutes pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Jis pataikė abu mestus tritaškius.

„Nuggets“ gretose nesulaikomas buvo Nikola Jokičius. Serbas surinko trigubą dublį, sumetęs 31 tašką, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų