Lietuvos dviratininkėms - universiados auksas

Šendžene (Kinija) vykstančių pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) dviračių plento varžybų merginų 30 km komandų atskiro starto lenktynes šeštadienį laimėjo Lietuvos komanda.

Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė ir Aleksandra Sošenko distanciją įveikė per 39 min. 40,79 sek. Mūsų šalies atstovės antrąją vietą užėmusias Pietų Korėjos dviratininkes pranoko 45,58 sek.

Bronzos medalius pelnė Vokietijos komanda (+1.23,28).

Lenktynėse dalyvavo šešios komandos.

Vaikinų 50 km komandų atskiro starto lenktynes laimėjo Rusijos dviratininkai - 55 min. 10,92 sek. Sidabro medalius pelnė Vokietijos komanda (+2.44,85), o bronzos apdovanojimus - Pietų Korėjos ekipa (+3.23,27).

Lietuvos atstovai Audrius Žemaitaitis, Vismantas Mockevičius, Martynas Maniušis ir Vladimiras Kokarevas liko paskutiniai - 11-i. Jie nugalėtojams pralaimėjo 9 min. 6,45 sek.