Lietuvos krepšininkai įveikė rusus

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė grupės varžybose iškovojo ketvietąją pergalę - Tomo Masiulio auklėtiniai net 41 taško skirtumu - 112:71 (31:18, 30:11, 24:24, 27:18) sutriuškino Rusijos krepšininkus ir užėmė pirmąją vietą.

Lietuviai jau per pirmąjį kėlinį susikrovė dviženklį skirtumą, o iki didžiosios pertraukos atitrūko jau 33 taškų persvarą – 61:29. Antra rungtynių dalis buvo tik formalumas.

Su mūsiškiais pergalių skaičiumi susilygins Izraelio arba Ukrainos rinktinė, tačiau abi jas Lietuvos studentai nugalėjo, tad liks pirmoje vietoje. ketvirtfinalį patenka dvi grupės komandos. Lietuviai šiame etape kausis su Argentinos rinktine.

Lietuvos rinktinė: Martinas Gebenas 20 (5/7 dvit., 10/12 baudos, 11 atk. kam., 4 rez. perd.), Regimantas Miniotas ir Evaldas Šaulys (3/3 dvit., 8/8 baudos, 5 atk. kam., 3 rez. perd.) po 17, Ignas Vaitkus (4/4 dvit., 1/1 trit., 1/1 bauda) ir Paulius Danisevičius (7/7 baudos) po 12, Donatas Tarolis 11.

Rusijos rinktinė: Ruslanas Abdulbasirovas 18, Jaroslavas Gureevas 16, Dimitrijus Semenas 10.