"Manchester United" namuose pralaimėjo "Athletic" futbolininkams

Futbolo klubų Europos lygos varžybų pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse ketvirtadienį triskart Čempionų lygos nugalėtoja "Manchester United" (Anglija) komanda namuose 2:3 (1:1) nusileido Bilbao "Athletic" (Ispanija) futbolininkams.

22-ąją min. Veinas Rūnis (Wayne Rooney) išvedė aikštės šeimininkus į priekį, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Fernandas Liorentė (Fernando Llorente, 44) išlygino rezultatą, o po Oskaro de Markoso (Oscar de Marcos, 71) ir Ikero Muniaino (90) įvarčių antrajame kėlinyje svečiai išsiveržė į priekį 3:1. Skirtumą sušvelnino jau per teisėjo pridėtą laiką 11 m baudinį realizavęs V. Rūnis.

2010 metų Europos lygos čempionė Madrido "Atletico" (Ispanija) komanda savo aikštėje 3:1 (3:0) nugalėjo Stambulo "Besiktas" (Turkija) ekipą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Eduardas Salvijus (Eduardo Salvio, 24, 27), vieną - Adrianas Lopesas (Adrian Lopez, 37).

Stambulo ekipoje pasižymėjo Simao (53).

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 15 dieną.

1/8 finalo pirmųjų rungtynių rezultatai.

Charkovo "Metalist" (Ukraina) - Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 0:1 (0:0). Įvartis: David Fuster (50 min.). Pašalintas - Edmar ("Metalist", 82).

Lisabonos "Sporting" (Portugalija) - "Manchester City" (Anglija) 1:0 (0:0). Xandao (51).

Enšedės "Twente" (Olandija) - Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) 1:0 (0:0). Luuk de Jong (61 - iš 11 m). Pašalintas - Joel Matip ("Schalke 04", 61).

Madrido "Atletico" (Ispanija) - Stambulo "Besiktas" (Turkija) 3:1 (3:0). Eduardo Salvio (24, 27), Adrian Lopez (37); Simao (53).

"Manchester United" (Anglija) - Bilbao "Athletic" (Ispanija) 2:3 (1:1). Wayne Rooney (22, 90+2 - iš 11 m); Fernando Llorente (44), Oscar de Marcos (71), Iker Muniain (90).

Liežo "Standard" (Belgija) - "Hannover 96" (Vokietija) 2:2 (2:1). Yoni Buyens (27), Mohamed Tchite (30); Lars Stindl (22 - iš 11 m), Mame Diouf (56).

"Valencia CF" (Ispanija) - Eindhoveno PSV (Olandija) 4:2 (3:0). Victor Ruiz (11), Roberto Soldado (13, 43 - iš 11 m), Pablo Piatti (56); Ola Toivonen (83 - iš 11 m), Georginio Wijnaldum (90).

"AZ Alkmaar" (Olandija) - "Udinese" (Italija) 2:0 (0:0). Maarten Martens (63), Johann Gudmundsson (82).