Mariaus Stankevičiaus komanda "Lazio" nepateko į Europos lygos pusfinalį

Futbolo klubų Europos lygos varžybų atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes ketvirtadienį Romos "Lazio" (Italija) be lietuvio Mariaus Stankevičiaus namuose su Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) ir nepateko į pusfinalį.

Pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes "Lazio" svečiuose pralaimėjo 0:2.

"FC Basel 1893" (Šveicarija) namuose po baudinių serijos 4:1 įveikė "Tottenham Hotspur" (Anglija) futbolininkus ir iškovojo kelialapį į pusfinalį. Po dviejų kėlinių ir pratęsimo rezultatas buvo lygus 2:2. Tokiu pat rezultatu baigėsi ir pirmosios šių komandų rungtynės.

Lisabonos "Benfica" (Portugalija) svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su "Newcastle United" (Anglija) ir kovos dėl patekimo į finalą. Pirmąsias rungtynes "Benfica" namuose laimėjo 3:1.

Kaip jau skelbėme, Kazanės "Rubin" (Rusija) komanda, kuriai atstovauja vartininkas Giedrius Arlauskis, namuose 3:2 (0:1) įveikė praėjusių metų Čempionų lygos nugalėtoją Londono "Chelsea" (Anglija) ekipą, tačiau nepateko į pusfinalį. Pirmąsias rungtynes Kazanės klubas svečiuose pralaimėjo 1:3.

Pusfinalio burtai traukiami penktadienį.

Atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių statsitika (* - pateko į pusfinalį)

Kazanės "Rubin" (Rusija) - *Londono "Chelsea" (Anglija) 3:2 (0:1). Įvarčiai: Ivan Marcano (51 min.), Gokdeniz Karadeniz (62), Bebras Natcho, 75- iš 11 m); Fernando Torres (5), Victor Moses (55). I rungtynės - 1:3.

Romos "Lazio" (Italija) - *Stambulo "Fenerbahce" (Turkija) 1:1 (0:0). Senad Lulič (60); Caner Erkin (73). I rungtynės - 0:2.

*"FC Basel 1893" (Šveicarija) - "Tottenham Hotspur" (Anglija) 2:2 (1:1; 2:2), 11 m baudinių serija - 4:1. Mohamed Salah (27), Aleksandr Dragovič (49); Clint Dempsey (23, 83). Pašalintas - Jan Vertonghen (90+1). I rungtynės - 2:2.

"Newcastle United" (Anglija) - *Lisabonos "Benfica" (Portugalija) 1:1 (1:1). Papiss Cisse (71); Eduardo Salvio (90+2). I rungtynės - 1:3.