Mušeikoms skirtos nuobaudos

Mušeikoms skirtos nuobaudos

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate LCC tarptautinio universiteto (LCC) ekipa net ir be dviejų diskvalifikuotų žaidėjų kibo į atlapus vicečempionams Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentams. Klaipėdoje pralaimėta vos 9 taškais - 73:82.

LSU komandą į pergalę vedė po 17 taškų pelnę Rokas Masiulis ir Žygimantas Jocys, 16 taškų pridėjo Gabrielius Čelka.

LCC komandą bandė gelbėti 19 taškų pelnęs Ernestas Jaškus ir 15 taškų surinkęs (7/8 dvit., 1/1 baudos metimas, 8 atk. kam., 22 naud. balai) Wamulundi Simwinga. 13 taškų surinko Paulius Piktuižis.

LCC ekipa akivaizdžiai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių - 54:30, tačiau juos į pralaimėjimą vedė būtent klaidos - klaipėdiečiai suklydo net 25 kartus, o tarpu varžovų sąskaitoje - 12 klaidų.

Šiose rungtynėse LCC komandai negalėjo padėti Nikola Pavic ir Gleb Kopanstev, kurie spalio 28 dieną LSKL rungtynėse įsivėlė į muštynes. LSKL šiuos ir du Vilniaus universiteto (VU) žaidėjus Žilviną Kubilių ir Kiprą Urbanavičių vienerioms rungtynėms buvo diskvalifikavusi dėl minėtų muštynių.

LSKL pasisako už švarų, draugišką ir tik sportiniais principais paremtą krepšinį. Lyga niekada netoleravo ir netoleruos muštynių.

Be to, pati LCC ekipa už minėtą incidentą skyrė nuobaudą - mėnesio diskvalifikaciją savo žaidėjui N. Pavic.

"Dėl vidinės tvarkos ir sportiniais principais paremto universiteto požiūrio mėnesiui suspendavome savo žaidėjo Nikola Pavic dalyvavimą tiek LSKL, tiek RKL rungtynėse. Mes pasisakome už gražų krepšinį ir toleranciją sporte", - sakė LCC komandos treneris Marius Tamolis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder