"Naftą-Uni-Akvaservis" išgelbės kovingumas

"Naftą-Uni-Akvaservis" išgelbės kovingumas

Vienas iš Klaipėdos „Neptūno“ komandos lyderių Mindaugas Girdžiūnas anksčiau atstovavo Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis" ekipai ir net su kai kuriais šios komandos vyrukais yra iškovojęs NKL bronzos medalius.

Jis apgailestavo, kad šįvakar nuo 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Girėno g. 10) negalės stebėti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo serijos rungtynių tarp Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ ir Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipų, kadangi tuo metu su „Neptūnu“ žais rungtynes Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“.

Jis ragino krepšinio sirgalius aktyviai burtis ir vykti palaikyti, kaip pats įvardija kovingųjų „Naftos-Uni-Akvaservis“ vyrų.  

„Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservis“ komanda namuose kaunasi itin galingai, tod4l tikiu, kad ši finalo serija tikrai nesibaigs Klaipėdoje. Bent jau aš labai nenoriu, kad jau baigtųsi NKL finalas. "Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje rungtyniauja geras mano draugas Viktoras Chodosovskis, aš jį labai palaikau ir linkiu kuo geriausios sėkmės. Džiaugiuosi, kad jam šis sezonas - išties geras. Aš pats trumpai rungtyniavau „Naftos-Uni-Akvaservis“ komandoje su Viktoru Chodosovskiu ir Deividu Anužiu. Mums tada pavyko iškovoti NKL bronzos medalius. Linkiu, kad šiemet šiems kovingiesiems vyrukams pavyktų tapti čempionais. Pažįstu beveik visus šios komandos žaidėjus, su Mindaugu Stašiu yra tekę rungtyniauti "Neptūne", taip pat "Neptūne" dirbau ir su treneriu Ryčiu Vaišvila. Viso „Naftos-Uni-Akvaservis“ kolektyvo ambicijos - pačios aukščiausios. Esu įsitikinęs, kad jie kausis iki pabaigos, atiduos visas savo jėgas, visą širdį, kad ir kas nutiktų", - teigė M. Girdžiūnas.

Sirgaliai, būkite aktyvūs, padėkite klaipėdiečiams kilti į žūtbūtinį mūšį.

Klaipėdiečiams nebėra kur trauktis, tad privalu žūtbūt laimėti, jei norima tęsti kovą dėl aukso medalių.

Sidebar placeholder