Naujai įrengtoje salėje "Žvejų rūmuose" - badmintono turnyras

Naujai įrengtoje salėje "Žvejų rūmuose" - badmintono turnyras

Spalio 22 dieną pirmą kartą varžybos vyko naujai įrengtoje salėje "Žvejų rūmuose". Į „Mėmelio sporto“ rengiamą badmintono turnyrą atvyko 63 dalyviai iš 9 klubų, 6 miestų: Klaipėdos, Kretingos, Kelmės, Vilniaus, Šakių. Taip pat sulaukėme svečių iš Latvijos. Žaidėjai buvo skirstomi į dvi pajėgumo grupes: mėgėjai ir mėgėjai C.

Mėgėjų grupėje vyrų vienete I vietą užėmė Darius Čepauskas (Klaipėdos BK), II liko Arnas Januška („Smešas“ ir III Andriu Valantiejus (Kelmės BK).

Vyru dvejete I vietą užėmė Darius Čepauskas (Klaipėda BK) poroje su Valentinu Bagdanavičiumi (Šakių KISK), II liko Arnoldas Slušnys ir Rolandas Juknevičius (Kretingos BK) ir III liko Arnas Januška ir Edvinas Jakubauskas („Smešas“).

Moterų dvejete atkaklioje kovoje I vietą užėmė Aldona Kasparavičienė (Kretingos BK) poroje su Judita Vadeikiene, II vietą užėmė Toma Mackevičienė ir Ramunė Petrošienė (Kretingos BK), III vietą užėmė Lorena Valantiejienė (Kelmės BK) ir Neringa Šventeckienė (Klaipėdos BK).

Mišriame dvejete I vietą iškovojo Rolandas Juknevičius ir Ramunė Petrošienė (Kretingos BK), II liko latvis Imants Vinkalns poroje su Neringa Šventeckiene (Klaipėdos BK) ir III laimėjo Arnoldas Slušnys ir Aldona Kasparavičienė (Kretingos BK).

Mėgėjų C grupėje vyrų dvejete nenugalimi Kauniečiai Vilimas Šimkus ir Saulius Eibukas („Setas“), II liko taip pat iš Kauno Albertas Rimkus ir Jonas Seniūnas („Setas“), III Mindaugas Juodvalkis ir Gintautas Šiaučiūnas („Smešas“).

Moterų dvejete pirmąją vietą Iškovojo Sandra Čečkauskienė (Klaipėdos BK) su Monika Petreikyte („Smešas“), II Violeta Slušnienė ir Loreta Šiaučiūnienė („Smešas“), III Ernesta Grigeliūnienė („Skrajukas“) ir Vaida Martinkienė („Smešas“).

Mišriame dvejete dėl Jorūnės Živatkauskaitės patirtos traumos seto pradžioje, pergalę atidavė Mindaugui Juodvalkiu („Smešas“) ir Sandra Čečkauskienei (Klaipėdos BK), kurie tapo čempionais, II liko Saulius Eibukas ir Jorūnė Živatkauskaitė („Setas“) ir trečiąją vietą iškovojo Loreta ir Gintas Šiaučiūnai („Smešas“).

VŠĮ „Mėmelio sporto“ organizatoriai dėkoja visiems turnyro dalyviams, rėmėjams UAB „Mineraliniai vandenys“, VŠĮ „American English school“. Tikimės jog praleidote puikiai laiką ir Jūsų lauksime atvykstant į kitus organizuojamus turnyrus.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder