Naujai iškeptas Čempionų lygos nugalėtojas Dante: “Turėjau parduoti savo “Playstation”, jog tapčiau profesionaliu žaidėju”

Naujai iškeptas Čempionų lygos nugalėtojas Dante: “Turėjau parduoti savo “Playstation”, jog tapčiau profesionaliu žaidėju”

Miuncheno “Bayern” centro gynėjas iš Brazilijos Dante dabar maudosi šlovės spinduliuose – jis vos prieš kelias dienas tapo UEFA Čempionų lygos čempionu, o per sezoną uždirba 5 milijonus svarų.

Tačiau profesionalo pradžia nebuvo rožėmis klota. Jaunasis Dante nesėkmingai dalyvavo kelių vietos komandų peržiūrose ir jaunuolio tėvai nusprendė, jog nebeverta tokiems dalykams leisti pinigų.

“Kaiminystėje nuolat žaisdavau futbolą, tačiau mano tėvai netikėjo, kad galiu tapti profesionalu. Dar daugiau pesimizmo pridėjo nesėkmingi mano pasirodymai peržiūrose. Tėvai man siūlė užsiimti kuo nors kitu, tačiau aš jų neklausiau – futbolas man buvo įaugęs į kraują”, – pasakojo gynėjas.

Tuomet paauglys priėmė nestandartinį sprendimą – jis pardavė savo “Playstation” žaidimų konsolę, jog gautų pinigų ir galėtų nuvykti į dar vieną peržiūrą. Dante už gautus pinigus nusipirko autobuso bilietą į peržiūrą Paranoje. Šis žingsnis iš esmės pakeitė jaunuolio karjerą.

Brazilu susidomėjo “Juventude” komanda, vėliau jis rungtyniavo Prancūzijoje, Belgijoje, kol galiausiai persikėlė į “Bayern”. Kažkada parduota žaidimų konsolė suteikė brazilui bilietą į Čempionų lygos titulą.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder