"Neptūnas" ruošiasi mūšiui su "Žalgiriu"
"Neptūnas" ruošiasi mūšiui su "Žalgiriu"

Klaipėdos "Neptūnas" po dviejų savaičių atokvėpio nuo rungtynių vėl išbėgs į krepšinio aikštelę - šįkart Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių Kaune jau laukia labai rimtas varžovas - Kauno "Žalgiris".

Ši Lietuvos krepšinio lygos (LKL) akistata vyks vasario 28 dieną (sekmadienį) Kauno "Žalgirio" arenoje. Dvikovą tiesiogiai transliuos BTV televizija.

"Nuotaikos - darbinės, ruošiamės šiam mūšiui. Jau 100 procentų treniruotis gali mūsų kapitonas Martynas Mažeika, treniruotėse pluša Derinas Dorsis. Laukiame šių rungtynių", - sakė "Neptūno" vyr. treneris T. Gaidamavičius.

Jis sakė, kad dėl kojos piršto lūžio dar teks verstis be Tado Pažėros, traumą patyrusio Klaido Metrikio ir sveikatos problemų turinčio Aido Einikio.

"Mums kiekvienas žaidėjas yra svarbus, o žaidžiant su "Žalgiriu" kiekviena smulkmenėlė yra labai reikšminga", - akcentavo treneris.

Priminsime, kad paskutinį kartą "Neptūnas" ir "Žalgiris" tarpusavyje kovėsi vasario 13 dieną CITADELE Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) pusfinalyje ir tąkart neptūniečiai maloniai nustebino krepšinio ekspertus, kadangi taškas į tašką sugebėjo kovoti net tris kėlinius. Tik paskutiniajame ketvirtyje klaipėdiečiai nebeatlaikė rungtynių tempo ir meistriškumu išsiskiriantys "Žalgirio" žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas - 84:72.

Iki KMT turnyro "Žalgiris" ir "Neptūnas" LKL čempionate kovėsi du kartus ir abu kartus pergales užtikrintai iškovojo kauniečiai - Klaipėdoje rezultatu 104:74 (2021 m. sausio 3 d.) ir Kaune rezultatu 81:59 (2020 m. lapkričio 22 d.).

"Žalgiris" yra vienvaldis LKL turnyro lentelės lyderis, savo sąskaitoje turintis 15 pergalių ir patyręs vos 2 pralaimėjimus. "Neptūnas" su 8 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų užima šeštą vietą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder