„Neptūno“ pergalės fone - Mato Jogėlos karjeros mačas

Visas rungtynes pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo didžiausią pergalę šį sezoną.

„Švyturio“ arenos šeimininkai 92:69 (23:15, 19:17, 29:20, 21:17) pranoko Prienų „CBet“ (6-13) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai mačo kontrolę savo rankose laikė nuo pirmojo ginčo kamuolio. Puikiai startavę „Neptūno“ žaidėjai jau 5-ąją susitikimo minutę pirmavo 15:2, o į ilgąją pertrauką nusinešė 10 taškų pranašumą – 42:32.

Pirmoje susitikimo pusėje „Neptūną“ į priekį tempė įžaidėjas Žygimantas Janavičius ir puolėjas Matas Jogėla, atitinkamai pelnę 10 ir 11 taškų.

Lemiamą spurtą klaipėdiečiai atliko trečiajame ketvirtyje, kai dvi jaunojo „Neptūno“ puolėjo Nojaus Mineikio tolimos bombos kilstelėjo uostamiesčio ekipos pranašumą iki 19 taškų ir dvejonių dėl susitikimo nugalėtojo nebebuvo.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Matas Jogėla, fiksavęs karjeros rezultatyvumą rekordą. 22-ejų puolėjas pelnė 22 taškus (7/8 dvit., 1/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 4 kartus ir surinko 18 naudingumo balų.

Puikiai žaidė ir Žygimantas Janavičius, kurio sąskaitoje – 12 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

T.Gaidamavičiaus kariauna laimėjo kovą dėl kamuolių. Po krepšiais karaliavęs „Neptūnas“ nusiėmė 40 kamuolius, o „CBet“ – 32. Klaipėdiečiai atliko net 26 rezultatyvius perdavimus.

Šiame mače dėl nugaros spazmų nežaidė kapitonas Martynas Mažeika.

Uostamiesčio krepšininkai jau artėjantį trečiadienį vyks į Kėdainių, kuriuose susitiks su vietos „Nevėžiu“.

„Neptūnas“: Matas Jogėla 22, Žygimantas Janavičius ir Simas Galdikas – po 12, Norbertas Giga ir Evaldas Šaulys – po 10.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas ir Marquisas Wrightas – po 20, Dominykas Domarkas 12.