Orientacininkai pradėjo vasaros sezoną

Orientacininkai pradėjo vasaros sezoną

Klaipėdos orientavimosi sporto klubas "OK Jaunystė" kvietė Lietuvos ir kaimyninių šalių orientacininkus pradėti vasaros sezono varžybas Klaipėdoje.

Į šį kvietimą atsiliepė 188 orientacininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos bei Rusijos (Kaliningrado ir Sankt Peterburgo).

Gausiausiai orientacininkų susirinko į vyrų elito grupę. Net 34 dalyviai tikrinosi jėgas su Europos ir pasaulio čempionu iš Sankt Peterburgo Dmitrijumi Cvetkovu. Pasaulio čempionas pateisino savo vardą - 7,2 km su 29 kontroliniais punktais (KP) trasą jis įveikė per 35 min. 41 sek.

Labai gerą rezultatą pasiekė klaipėdietis Agnius Čiapas. Jis finišą kirto po 38 min. 37 sek. ir užėmė antrą vietą. Trečias finišavo šiaulietis Modestas Bacys (OK "Sakas", 41 min. 44 sek.).

Tarp dailiosios lyties atstovių elito grupės dalyvių greičiausia buvo kaunietė Kristina Rybakovaitė. Tiesa, ji atstovavo Klaipėdos OS klubui "Kopa".

22 kontrolinius punktus 5,8 km trasoje ji surado per 40 min. 27 sek. Antra finišavo Klaipėdos "Viesulo" sporto centro auklėtinė Reda Einikytė - 43 min. 18 sek.

Trečia liko Vilija Revaitė (OK "Arboro", 43 min. 22 sek.).

Kitų klaipėdiečių iškovotos prizinės vietos: tarp vaikinų jaunučių antras liko "Viesulo" sporto centro orientacininkas Vytautas Stakeliūnas, tarp senjorų per 70 m grupėje taip pat antras finišavo OK "Kopa" narys Mykolas Barauskas.

LYDERIS. Tarp vyrų elito grupės dalyvių lygių neturėjo Europos ir pasaulio čempionas iš Sankt Peterburgo Dmitrijus Cvetkovas. Jis 7,2 km su 29 kontroliniais punktais trasą įveikė per 35 min. 41 sek.

Tarp moterų 35-39 metų grupės dalyvių antra liko Rasa Pocienė (OK "Kopa"), trečia - Aušra Mendelė (OK "Jaunystė").

Tarp 45-49 metų grupės dalyvių lygių neturėjo Reda Jonauskė (OK "Jaunystė"), trečia liko Daiva Kurpiuvienė (OK "Kopa").

Tarp 55-59 metų senjorių antrą ir trečią vietas užėmė OK "Jaunystė" narės Rasa Paulikienė ir Gražina Braziulienė.

Tarp 60-64 metų grupės atstovių antra liko Regina Bagdonienė (OK "Kopa"), o kita "kopietė" Regina Švagždienė buvo nepralenkiama tarp senjorių per 65 metų grupės dalyvių.

Šiomis varžybomis orientacininkai pradėjo vasaros varžybų maratoną.

"Vakarų ekspreso" informacija

Sidebar placeholder