Paaiškėjo dvyliktukas antram testui Seule: Lietuva – Angola

Paaiškėjo dvyliktukas antram testui Seule: Lietuva – Angola

Lietuvos rinktinė tęsia aklimatizaciją Azijoje prieš pasaulio čempionatą Kinijoje. Draugiškame turnyre Seule lietuviai susitinka su Angola. Šįkart Dainius Adomaitis nusprendė į rungtynių dvyliktuką neįtraukti Mariaus Grigonio ir Žygimanto Janavičiaus. Rungtynių pradžia – 11:30 val.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė rungtynėse su Angola savo gretose vėl turės Domantą Sabonį. Pastarasis dėl blogos savijautos praleido šeštadienio dvikovą su Pietų Korėja. M.Grigonis kenčia nuo apsinuodijimo maistu.

Tiesa, atlikus tyrimus ligoninėje paaiškėjo, kad rimtesnių bėdų krepšininkas išvengė, tačiau savijauta šiuo metu dar neleidžia rungtyniauti. Turnyro atidarymo susitikime lietuviai 86:57 susitvarkė su Pietų Korėja.

Lietuvių priešininkė Angola nusileido Čekijai 65:84. Tai yra priešpaskutinės Lietuvos rinktinės rungtynės prieš pasaulio čempionatą. Antradienį pasirengimas baigsis akistata su Čekija. Po turnyro Seule paaiškės galutinis Lietuvos dvyliktukas.

Lietuvos rinktinės sudėtis su Angola Įžaidėjai Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius Atakuojantys gynėjai Renaldas Seibutis, Rokas Giedraitis Puolėjai Mindaugas Kuzminskas, Edgaras Ulanovas, Arnas Butkevičius Puolėjai Domantas Sabonis, Jonas Mačiulis Centrai Jonas Valančiūnas, Paulius Jankūnas, Martinas Gebenas. 

Sidebar placeholder