Pagrindinis prizas - D. Pozniakui

LTOK būstinėje

Vakar Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) būstinėje buvo pagerbtas 2003 metų Kilnaus žaidimo (Fair Play) komiteto laureatu pripažintas 1968 metų olimpinių žaidynių Meksikoje nugalėtojas boksininkas Danas Pozniakas, kuriam buvo įteiktas pagrindinis prizas.

"Fair Play" laureatu D. Pozniakas išrinktas ne tik už aukščiausią sporto pasiekimą, bet ir už dorą, sąžiningą gyvenimo kelią.

"Sportas nėra vien įvarčiai, rekordai ir aukso medaliai, - sakė LTOK prezidentas Artūras Poviliūnas. - Ne mažiau svarbus yra kilnus elgesys gyvenime, todėl labai džiugu, kad jaunimas turi iš ko imti pavyzdį".

LTOK vadovas priminė, kad D. Pozniakas 1968 metais buvo išrinktas geriausiu Lietuvos sportininku ir yra tris kartus laimėjęs Europos čempionatą.

"Baigęs sportininko karjerą ir tapęs sporto organizatorium, jis irgi išliko sąžiningas ir doras", - pažymėjo A. Poviliūnas.

"Fair Play" diplomai įteikti trims iš penkių nominuotų laureatų.

Juos gavo 46 metus jaunimo ugdymui paskyręs pedagogas Julijonas Balšaitis, Vilniaus sporto muziejaus įkūrėjas, dailininkas ir žurnalistas Vytautas Gudelis bei ilgametis Trakų rajono sporto vadovas Antanas Šumskas.

Vėliau bus pasveikinti šiuo metu už Lietuvos ribų esantys Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas, Seimo narys Vytautas Kvietkauskas ir ekspedicijoje dalyvaujantis alpinistas Saulius Vilius.

"Vakarų ekspreso" ir ELTOS informacija

Sidebar placeholder