Pasibaigė 16-as Adolfo Krizonio kasmetinis turnyras

Pasibaigė 16-as Adolfo Krizonio kasmetinis turnyras, finansuojamas savivaldybės projekto “Sportas visiems”

Kiekvienais metais į turnyrą susirenka vis daugiau teniso mylėtojų ne tik iš Klaipėdos, bet ir iš visos Lietuvos.

Turnyre dalyvavo vaikų, vyrų masters, hard ir light grupės, bei vyrų ir mix dvejetų turnyras.

Malonu, kad šiais metais susirinko Super senjorų grupė (amžius nuo 60m)

Vaikų turnyre čempionu tapo Augustas Dulinskas. Finale po įtemptos kovos įveikęs Vilių Gerbutavičių.  3 vietą užėmė Maksas Shnaiderat. Paguoda- Arijus Bertušaitis

Vyrų light grupėje (žaidžiantys iki 5m.) Čempionu tapo - Tomas Jonušauskas, 2 vieta -  Mindaugas Dulinskas. 3 vieta - Jonas Raudys.

Paguoda - Aivaras Andriekus.

Hard grupėje (žaidžiantys iki 10 m) 1 vieta - Vitalijus Gerbutavičius 2 vieta - Deividas Ivanauskas 3 vieta -Maksim Sadovskij.

Paguoda - Evaldas Judeikis

Vyrų dvejetų turnyre - nesulaikomi buvo plungiškiai - Vytautas Navalinskas ir Raimondas Venskus.

2 vieta - Mindaugas Daknys ir Rimvydas Pūžas.

3 vieta - Mindaugas Dulinskas ir Tadas Petrauskas. Paguodos turnyrą laimėjo Tomas Vaitkus ir Robertas Stankevičius.

Mix čempionai- Iveta Anilionienė- Raimundas Karšulis, 2 vieta -Dainius Valantinavičius-Aida Džaidžaravičienė,  3 vieta - Viktorija Maslobojeva- Žanas Kulikauskas.

Paguodos čempionai: Laura Kiršienė -Andrius Petkevičius

Master vyrų grupėje (žaidžiantys be apribojimų) sau lygių neturėjo penkiolikmetis Edas Butvilas. Jam atiteko pagrindinis prizas- pereinama A. Krizonio taurė.

Žaidėjas laimėjęs 3 kartus iš eilės pasilieką taurę visam laikui.

Prieš tai 2 kartus iš eilės buvo laimėjęs A.Sadauskas ir paskutinius du metus-J.Grigorenko.