Penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei - pasaulio taurės finalinių varžybų sidabras

Didžiosios Britanijos sostinėje Londone vykusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų finale sekmadienį Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė iškovojo sidabro medalį.

Paskutinę rungtį - bėgimo ir šaudymo varžybas - iš 11-osios pozicijos pradėjusi 27-erių metų lietuvė sugebėjo finišuoti antra. Mūsų šalies sportininkė surinko 5284 taškus.

Nugalėjo olimpinė čempionė vokietė Lena Schoeneborn, surinkusi 5308 taškus. Ji taip pat iškovojo kelialapį į 2012 metų Londono olimpines žaidynes.

Trečiąją vietą užėmė prancūzė Elodie Clouvel (5252 tšk.).

Buvusi Lietuvos rinktinės narė Julija Kolegova užėmė aštuntąją poziciją (5168 tšk.), o dukart pasaulio taurės laimėtoja Donata Rimšaitė tarp 36 dalyvių liko 30-a (4696 tšk.). Abi šios sportininkės atstovauja Rusijai.