Pirmose rungtynėse - "Atlanto" nesėkmė

Trečiadienį Klaipėdos "Atlantas" pirmose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse savo aikštėje susitiko su "Trakais" ir patyrė nesėkmę rezultatu 1:2 (0:1).

Šiemet dėl Lietuvos čempionų titulo kovojantys Trakų futbolininkai išsiveržė į priekį aštuonioliktą minutę po taiklaus Nerijaus Valskio smūgio.

Atlantiečiai po šios nesėkmės nesutriko ir rezgė gana pavojingas atakas. Įsiminė aštrus Maksimo Maksimovo įsiveržimas į varžovų baudos aikštelę 25 minutę, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia "Trakų" vartų virpsto. Po vienuolikos minučių svečių vartų skersinį sudrebino komandos veterano Andriaus Jokšo smūgiuotas kamuolys.

Antrajame kėlinyje (74 min.) gerą progą išlyginti rezultatą turėjo Ovidijus Verbickas, bet...

Visgi negausūs žiūrovai išlyginamojo įvarčio sulaukė: 89 minutę kamuolį į "Trakų" vartus po O. Verbicko perdavimo pasiuntė tik nuo antrojo kėlinio vidurio žaidęs Lukas Baranauskas. Beje, šis atlantietis pasižymėjo jau ketvirtose rungtynėse iš eilės.

Atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis. Tačiau "Trakų" futbolininkai kovojo iki galo ir per teisėjo pridėtą laiką (93 min.) rezultatyviausias jų žaidėjas Davidas Aršakianas sumaištyje prie "Atlanto" vartų įmušė pergalingą įvartį - 1:2.

Tad pirmąjį mūšį dėl patekimo į LFF taurės turnyro pusfinalį atlantiečiai pralaimėjo. Atsakomąsias rungtynes "Trakai" ir "Atlantas" žais lapkričio 3 d. Vilniuje.

Vytautas Vilčiauskas. Algirdo AURUŠKEVIČIAUS nuotr.

Rungtynes stebėjęs buvęs Klaipėdos ekipos žaidėjas ir administratorius Vytautas Vilčiauskas po apmaudžios nesėkmės kalbėjo: "Tikrai "Atlantas" nenusipelnė pralaimėti. Mūsiškiai žaidė geriau ir turėjo daugiau progų pasižymėti. Manau, kad dėsningiausias rezultatas būtų 2:1 atlantiečių naudai. Tačiau reikia pripažinti, kad "Atlanto" atakoms trūksta užbaigtumo. Nėra komandoje tokio žaidėjo, koks buvo Andrejus Paniukovas."

Rungtynes su "Trakais" žaidė šie atlantiečiai: Mindaugas Malinauskas, Andrius Bartkus (kapitonas), Maksimas Maksimovas (nuo 63 min. - Robertas Vėževičius, 69 min. įspėtas), Skirmantas Rakauskas (nuo 63 min. - Lukas Baranauskas), Andrius Jokšas, Dovydas Norvilas, Aleksejus Epifanovas, Justas Raziūnas, Kazimieras Gnedojus, Ovidijus Verbickas, Gerardas Žukauskas (nuo 80 min. - Olegas Dmitrijevas).

Kitų pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių rezultatai: Vilniaus "Žalgiris" - Kauno "Spyris" 5:0 (3:0), Kauno "Stumbras" - Utenos "Utenis" 2:1 (0:0), Marijampolės "Sūduva" - Jonavos "Lietava" 3:0 (0:0).