Plaukikai varžysis "Klaipėda Grand Prix-2020" turnyre

Plaukikai varžysis "Klaipėda Grand Prix-2020" turnyre

Spalio 23-24 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) Klaipėdos 50 m baseine virs plaukikų aistros - "Klaipėda Grand Prix-2020" turnyre planuoja varžytis per 400 įvairių Lietuvos miestų plaukikų. Į uostamiestį turėtų sugužėti daugiau nei 10 skirtingų šalies komandų.

"Į turnyrą norėjo atvykti latviai ir estai. Jų užsiregistravę buvo per 130. Visgi galiausiai dėl koronaviruso pandemijos keliamų sunkumų nuspręsta, kad šiemet varžysis tik lietuvaičiai. Dėl dalyvių, organizatorių saugumo turnyras bus vykdomas be žiūrovų. Bus laikomasi visų saugumo priemonių", - pabrėžė šių varžybų koordinatorius, pirmasis olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneris Giedrius Martinionis.

Anot jo, dalyviai varžysis 18-koje rungčių.

"Planuoja dalyvauti per 250 berniukų ir per 160 mergaičių. Bet šie skaičiai negalutiniai - juos sužinosime spalio 22 dienos pavakarę, kai baigsis registracijai skirtas laikas. Per varžybas bus išaiškinti geriausi šešių skirtingų amžiaus grupių plaukikai. Turnyre per dvi dienas planuojama daugiau nei tūkstantis startų. Varžybos iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo, administruojamo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Visi rezultatai bus fiksuojami "Omega Quantum" sistema. Varžybos vyks vieninteliame 10 takų baseine Lietuvoje - Klaipėdos baseine", - akcentavo trijų olimpinių žaidynių dalyvis, vyr. teisėjas Saulius Binevičius.

Varžybų organizatoriai pasidžiaugė, kad iš užsiregistravusių dalyvių gausiausia yra Klaipėdos "Gintaro" komanda.

"Jų turime per 150. Labai džiaugiamės, kad vietiniai sportininkai turės puikią galimybę varžytis savo miesto baseine ir į Klaipėdą atvyks per 200 sportininkų iš kitų Lietuvos miestų. Jie maitinsis Klaipėdos miesto kavinėse, apsistos viešbučiuose, tad tai nauda ir miesto ekonomikai", - pabrėžė G. Martinionis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder