Plovykloje klaipėdietės paliktas BMW pateko į rankas chuliganams

Plovykloje klaipėdietės paliktas BMW pateko į rankas chuliganams

Klaipėdietė Jevgenija patyrė šoką, kai specialiai moterų ralio varžyboms pirktą BMW atpažino vaizdo įraše socialiniuose tinkluose. Kažkoks jaunuolis chuliganiškai vairavo po aikštelę. Šokiruota moteris prisiminė, kaip dar praėjusį pavasarį buvo palikusi savo automobilį plovykloje. Ji įsitikinusi, kad būtent tada kažkas ir „pasiskolino“ jos mašiną. Maža to, netrukus po įvykio mašina sugedo.

Prieš porą savaičių klaipėdietė socialinio tinklo „BMW Fun Lithuania“ grupėje pamatė vaizdo įrašą, kaip kažkoks vaikinas chuliganiškai vairuoja raudoną BMW. Įsižiūrėjusi moteris pažino savo automobilį. „Abejonių nekilo – vaizdo įraše buvo matyti ir valstybiniai numeriai. Negalėjau tuo patikėti. Galvoju: kas, kaip? Paskui prisiminiau, kad pernai balandį buvau palikusi parai automobilį plovykloje Šilutės plente. Sutapimas ar ne, bet po poros savaičių mašina sugedo“, – pasakojo Jevgenija 15min.

Seną, 1992-aisiais pagamintą BMW ji pirko specialiai raliui. Klaipėdietė tikėjosi suburti moterų komandą ir dalyvauti lenktynėse.

Tačiau praėjus porai savaičių po to, kai automobilis buvo paliktas plovykloje parai, jis ėmė gesti. Kaip pasakojo Jevgenija, sugedo siurblys. Automobilis dabar nenaudojamas.

Atpažinusi savo mašiną vaizdo įraše, klaipėdietė ėmė ieškoti jame užfiksuoto jaunuolio. Paaiškėjo, kad vaizdo įrašą darė plovyklos darbuotojas. Raudonąjį automobilį vairavo kažkoks Eitvydas. Girdėti ir operatoriaus komentarai, vairuotojas atsisuka į jį, nusišypso.

„Plovykloje dirbęs Dominykas, arba Domas, kaip feisbuke pasivadinęs, aiškino, kad to Eitvydo nepažįsta, kad nieko nežino. Bet kai panaršiau jų anketose, aiškiai matyti, kad jie draugai. Kaip paaiškinti tai, kad vienas kitą sveikina gimtadienio proga?“ – piktinosi moteris.

Ji išsiaiškino, kad plovykla parduota, Dominykas jau pakeitęs darbą.

Nesuradusi teisybės Jevgenija kreipėsi į policijos pareigūnus. „Dabar labai sunku įrodyti. Tiek laiko praėjo. Bet man pikta, kad kažkas naudojosi mano daiktu. Nesvarbu – sena ar nauja mašina. Ji – mano. Juk į plovyklas atveža ir naujausias mašinas. Aš ir pati turiu kitą, geresnę. Man pikta, kad taip ima daiktą, laužo jį. Turi tik pervaryti iš kiemo į plovyklą, o čia draskosi vidury dienos ir dar „Regitros“ aikštelėje“, – kalbėjo pašnekovė.

Po šio įvykio ji tikisi, kad vaikinai bus nubausti mažų mažiausiai už chuliganišką vairavimą. Jevgenijos žiniomis, jos BMW vairavęs vaikinas apskritai neturi pažymėjimo.

„Pasimokiau, dabar automobilį plaunu ten, kur nereikia iš jo išlipti“, – atviravo pašnekovė.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Asta Kažukauskienė teigė, jog pareiškimas dėl incidento gautas. „Ikiteisminis tyrimas dar nepradėtas, tikslinamos aplinkybės“, – komentavo ji 15min.


Raktažodžiai
Sidebar placeholder