Policija pradėjo tyrimą dėl galimai sutartų LKL rungtynių

Policija pradėjo tyrimą dėl galimai sutartų LKL rungtynių

Lietuvos policija pradėjo tyrimą dėl galimai sutartų rungtynių Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) tarp "Mažeikių" ir Kėdainių "Nevėžio" komandų.

LKL vykdė vidinį tyrimą ir surinkusi informaciją kreipėsi į Lietuvos policijos generalinį komisarą su prašymu ištirti galimai nesąžiningą Lietuvos krepšinio lygos ekipų elgesį.

"Neleisime, kad tokie dalykai vyktų stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje. Kreipėmės į Lietuvos policiją, kuri mums padės išsiaiškinti šią situaciją. Dėsime visas pastangas, bendradarbiausime su teisėsaugos pareigūnais ir kovosime su tuo. Viso sezono metu sklandė gandai apie sutartas rungtynes, tačiau lažybų maras Lietuvos krepšinio taip lengvai nepaims. Jei pasitvirtins informacija ir surinksime įrodymus, noriu iš karto perspėti, kad žmonėms, susijusiems su nelegaliomis lažybomis, krepšinio pasaulyje vietos nėra ir negali būti", - tvirtą poziciją išsakė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas teigė, jog lažybų skandalai nepuošia krepšinio šalies, kokia mus laiko visas pasaulis, todėl gauta informacija bus labai rimtai patikrinta ir priimtas procesinis sprendimas, kuris išsklaidys visas abejones ir atsakys į visus klausimus.

Atidėtos rungtynės tarp "Nevėžio" ir "Mažeikių" ekipų bus sužaistos balandžio 28 dieną.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder