Populiariausias Klaipėdos sportininkas - Sergejus Maslobojevas

Populiariausias Klaipėdos sportininkas - Sergejus Maslobojevas

Baigėsi dvi savaites trukęs jau tradiciniu tapęs dienraščio "Vakarų ekspresas" ir Klaipėdos savivaldybės Sporto ir kūno kultūros skyriaus paskelbtas populiariausio 2016 metų Klaipėdos miesto sportininko konkursas. Nugalėtojo laurai atiteko 29-erių kovotojui Sergejui Maslobojevui.

Rezultatus lėmė ne sporto komisijų ar subjektyvių asmenų nuomonė, o būtent Jūsų, mieli skaitytojai, balsai.

Už šį daugkartinį kikbokso (K-1) ir bušido turnyrų nugalėtoją ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje bei Azijoje internetu balsuota 6 616 kartų bei kuponais surinkta net 730 balsų (73 kuponai, kurių vienas prilygsta 10 balsų). Taigi iš viso šis sportininkas surinko net 7 346 balsus.

Šis trenerio Andriaus Šipailos auklėtinis šiemet apgynė Europos čempiono titulą svorio kategorijoje iki 93 kg turnyre "King of Kings". Nors pastaraisiais metais S. Maslobojevas su šeima gyvena Vilniuje, tačiau dažnai grįžta į Klaipėdą ir visada per varžybas pabrėžia, kad atstovauja ne Vilniui, o gimtajai Klaipėdai.

ANTRAS. SU Sergejumi Maslobojevu atkakliausiai konkuravo Klaipėdos "Dragūno" rankinio komandos kapitonas Arvydas Bučius, surinkęs 2188 balsus. Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

"Net supykstu, kai mane pavadina vilniečiu. Esu gimęs ir sportinį kelią praėjęs būtent Klaipėdoje. Čia yra mano šaknys, Klaipėdoje gyvena mano tėvai. Čia yra likę gražiausi prisiminimai", - ne kartą yra pabrėžęs S. Maslobojevas.

Dėl itin galingų smūgių S. Maslobojevas sporto pasaulyje yra pravardžiuojamas Kuvalda.

Šiemet populiariausio 2016 metų Klaipėdos miesto sportininko konkurse su S. Maslobojevu atkakliausiai konkuravo Klaipėdos "Dragūno" rankinio komandos kapitonas Arvydas Bučius (treneris Artūras Juškėnas) - 2 188 balsai (internetu - 1 028, kuponais - 1 160 balsų).

Trečioje pozicijoje atsidūrė Europos jaunimo U-20 vaikinų krepšinio vicečempionas Ignas Fiodorovas. Už šį trenerio Mariaus Tamolio auklėtinį internetu balsuota 1670 kartų, tačiau neatnešta nė vieno kupono.

Populiariausias sportininkas S. Maslobojevas artimiausiomis dienomis bus apdovanotas ne tik "Vakarų ekspreso", bet ir Klaipėdos savivaldybės įsteigtais prizais.

Šis konkursas organizuojamas jau trečius metus. Prieš tai nugalėtojo laurai dvejus metus iš eilės atiteko karatistei Dianai Mačiūtei.

2015 metais už šią Klaipėdos sporto klubo "Okinava" prezidentę, trenerę, Europos karatė kiokušin prizininkę (treneris Ričardas Poška) internetu balsavo 1 054 kartus bei kuponais surinko net 23 110 balsų (2 311 kuponų, kurių vienas prilygsta 10 balsų). Taigi iš viso ši sportininkė surinko net 24 164 balsus.

2014 metais už šią sportininkę balsuota 8 333 kartus (internetu - 7 553, kuponais surinkta 780 balsų).

Šiemet šio konkurso aktyvumas buvo išties didelis. Internetu iš viso balsuota bemaž 11,5 tūkstančio kartų ir į urnas sumesta beveik 300 kuponų.

Sidebar placeholder